Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво представлява любовта в детските очи...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Какво представлява любовта в детските очи...

    Докосване до децатаНамалете темпото само за три минути, за да се докоснете до мъдростта на децата. Струва си да се вслушате в думите им.Група от професионалисти задали на деца от 4 до 8 години въпроса: ,,Какво според теб значи ЛЮБОВ?

    #2
    Fiat Punto 1.1-Синята птица
    Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
    Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

    Коментар


      #3
      Много истини има в детските думи....

      Коментар


        #4
        Направо ме разбиха. Инстинктивно усещаш една проста истина, предадена по невероятно лесен начин.
        Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
        Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

        Коментар


          #5
          Децата са невероятно чисти създания и само един родител може да разбере как появата на едно дете е най-хубавото нещо на света....ще ви разкажа нещо много лично. Когато след развода ми, се ожених наново, страшно много се притеснявах как дъщеричката ми от първият брак ще възприеме новото момиче до мен. Скоро малката ни подари една нарисувана от нея картичка, в която пишеше".......аз много много ви обичам.......", когато прочетох това, я попитах наистина ли чувства това, при положение, че са се виждали три пъти и най-много два пъти са се чували по телефона. Отговора беше " - няма значение, щом те кара да се усмихваш и да бъдеш щастлив, значи я обичам...."......Гледах я опулен и не знаех какво да и кажа. Само знам, че ако през целият си съзнателен живот успявахме да запазим пламъка в детската душа, светът щеше да е по-различен.......

          Коментар


            #6
            Много хубава рисунка в подписа ти, Явка!Да ти е жива и здрава, както и другата, още неродена мома!Нека това, което си написал по-горе да е завинаги!

            Коментар

            Working...
            X