Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ставай и веднага към вкъщи!!! .... Не ме гледай, а тръгвай!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ставай и веднага към вкъщи!!! .... Не ме гледай, а тръгвай!

    Е , ето историята: седим си в еврофутбола, и си пием по едно "пиене" и влиза Тошо-счетоводителя , видимо подпийнал, и решава че ще почерпи всички по "едно пиене", а на себе си - голямо уиски с някво безалкохолно, и пакетче ядки.Взима пиенето, сяда на масата, "наздраве" , това-онова.... И изведнъж влиза жена му, видимо бясна, зачервена, със стиснати зъби ... средно-геометрично от тези трите: И застава до тошо, а той изобщо не я видя, и си пийва. И онази му вика: Ставай и веднага към вкъщи!!! А тошо се обръща бавно от позиция "наведен над масата" до позиция "гледам назад и нагоре през дясното рамо" , и с лека пиянска усмивка поглежда жена си, а ние - 4 човека - и чакаме да видим. А онази мацка вече пушеше през ушите , и вика "Не ме гледай а тръгвай!" и стиска зъби. И тамън тошо да промълви нещо, тя вика "ставай веднага бе, ти какво искаш - по бързата процедура ли да стане?" , ние чакаме всеки момент да му изплющи един як шамар, и да паднеме от столовете от смях, а той - "е ху’у’о де, ча’ай си изпия уискито" На което тя вече щеше да се пръсне от злоба и от яд, хвана му чашата и му я изля зад бара в мивката. Пълна чаша марково уиски беше! И мацето се връща и го гледа с присвити очи, и му вика "АЙДЕ ВЕДНАГА!!!" а тошо - " мии... пичо’е, айде, аз ше тръгвам.... наздраве и ше се видиме утре.." , а пък жена му - "Ше се ви’ите вие.... лека нощ момчета!"около 12-13 човека в еврото стоят мигат на парцали, гледат и не вярват на ушите си!!! А на наш’та маса, 4 човека в един глас: "ако до’е жена ми и така ми каже е тука пред сички.... баце.... направо я почвам с шутове и през вратата!" Предста’ате ли си ? Познавате ли такива хора? И изобщо вие как бихте постъпили на мястото на тошо? Веднъж мойта приятелка ми каза "айде да си тръгваме" и аз и казах "ей я е вратата, ето ти ключове, аз пия бира!" И от тогава не ми казва кога да си тръгвам когато съм отишъл да пия бира с приятели. Написах тази история, заради 2-та поста в "бисери" - за мъжете и жените, и се сетих за това.

    #2
    Прочети пак какво си написал, като изтрезнееш

    Коментар


      #3
      Хе, който какво е научил жена си. Мене, ако искаше да ме вдигне така жена, трябва да може да ме вдигне на ръце. Пък това жена 90 кила да вдига... :D
      Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
      Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

      Коментар


        #4
        Disturbed написа:
        Прочети пак какво си написал, като изтрезнееш
        нещо не разбирам какво искаш да ми кажеш?

        Коментар


          #5
          Всякакви ги има Както я свикнеш, това е истината!
          "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

          ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
          Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

          Коментар


            #6
            Аз пък съм поддръжник на идеята че брака е низ от взаимни компромиси.На мен жена ми никога не ми казва да си тръваме, но за сметка на това аз се сещам сам, или поне я питам какво мисли по въпроса.Моята жена не би посмяла да дойде да ме дига така, но и аз никога не се движа пиян посред бял ден и редовно си се прибирам на време.Ако трябва да закъснея, никога не слушам приказки и мрънкане, но за сметка на това винаги подробно обяснявам предварително плановете си. И т.н.
            Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
            Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
            ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

            Коментар


              #7
              Ми къвто мъжа, такава и жената.
              Пеш
              ----
              Ex Peugeot 206 -Служебен
              ----
              Ex Brava 1.6 16V ELX

              Коментар


                #8
                Хе хе,Преди няколко години бяхме на връх Българка да гледаме рали "България".Вечерта на площадчето, което е там, наизлязоха разни коли да правят дрифтинг. Ние стоим на високо на една поляна, мааме шишчета, току що опечени на жаравата и им се наслаждаваме.ПО едно време изкочи една Лада и почна със сачовете. След 2-3 минути идва една засилена мадама, отваря му вратата в движение и само дето не го изхвърли от колата. Развика му се в подобен на горния разказ стили го подкара с ритници към тяхната палатка, а тя се качи на ладата и я прибра обратно Голямо шоу!

                Коментар


                  #9
                  Не схващам каква поука трябва да си направим от историята, но си мисля, че ако един мъж държи на една жена, ще си се разберат двамата без да се правят циркови номера. Въпреки всичко, човек като не им знае предисторията не бива да ги съди, каквото и да си видял, може би не знаеш всички подробности и е напълно възможно да си правиш грешен извод. Въпреки, че такива бойни жени не познавам аз!
                  SOUND Perceptions House Party [Plovdiv] - 16 may, Total Sport 1st floor

                  Коментар


                    #10
                    Оги ми тя жена му на този господин е карала Туарега дето Рендето 5 е дало газ след 190 и изчезнало , та госпожата е побесняла от факта и решила да си го искара на кой ? ........... ми на мъжа си ...... та нали той я е навил да си купи Туарег-ченце W12
                    .... и когато обърна на Драконови мерки , ще стане бий за да те уважават и уважавай за да не бъдеш бит.....А ЗАЩО ПРОСТО НЕ БЪДЕМ ТОЛЕРАНТНИ , НИКОЙ НЕ Е БРОНИРАН !!!

                    Коментар


                      #11
                      Соред мен, ако няма разбирателство, няма и връзка. Единия от двамата, ако се държи така, работата е умряла.Много ми хареса едно нещо, което беше постнал Авео, с малките деца - "Мама гледа татко на тоалетната и не мисли че е срамно".
                      Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                      Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                      Коментар


                        #12
                        хахаха оная вечер седи тошо, и се е напил, заяжда се с всички, хвана няколко баса за мачове за над 1000 лева. И от време на време казва "Колко съм лош... МНОГО съм лош, ей!!"Влиза жена му с думите "Здравейте момчета ТИ - веднага навънка " Излизат... и се чува: "Веднага пред мене и вкъщи! До три! Едно... Две... " Три нямаше, а вместо три - един много як шамар, с дясна ръка -> лява буза. Направо щеше да му откачи главата . Влиза тошо, и вика "момчета.... скандал... чао...!"

                        Коментар


                          #13
                          ogi28b написа:
                          хахаха оная вечер седи тошо, и се е напил, заяжда се с всички, хвана няколко баса за мачове за над 1000 лева. И от време на време казва "Колко съм лош... МНОГО съм лош, ей!!"Влиза жена му с думите "Здравейте момчета ТИ - веднага навънка " Излизат... и се чува: "Веднага пред мене и вкъщи! До три! Едно... Две... " Три нямаше, а вместо три - един много як шамар, с дясна ръка -> лява буза. Направо щеше да му откачи главата . Влиза тошо, и вика "момчета.... скандал... чао...!"
                          що не я снимаш таз бойна жена ??? да сме предупредени

                          Коментар


                            #14
                            Ах тоз Тошо...Пък ти..трябва ли пред цяла България да му споделяш семейните мъки!

                            Коментар


                              #15
                              Ми то жените както ги свикнеш, като я оставя да му се качва на главата така ще е, не че им знам филма, ама си е яко излагация, и на мен са ми ги правили такава, не чак толкова брутални, но пак всички са ми се смеели и са ме съжалявали, но аз си бях виновен тогава, грешката е коригирана отдавна.

                              Коментар

                              Working...
                              X