Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Турски газов инжекцион

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Турски газов инжекцион

    Колеги чувал ли е някой за някакви турски газови инжекциони - били около 1000 лв.Моят газаджия ми спомена за тях ама не знаеше много подробности?
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
    Fiat Linea 1.3 Multijet'08
    Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
    http://forum.fiat-bg.org

    #2
    има, да, аз съм виждал вървят около 1000-1100 лвима и руски но не толкова добри
    FIAT and NIN the best combination...

    Коментар


      #3
      trent написа:
      има, да, аз съм виждал вървят около 1000-1100 лвима и руски но не толкова добри
      ще ни кажеш ли къде?
      "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
      (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

      Коментар


        #4
        Ами за съжаление мога да Ви насоча единствено за Пловдив, ако някои се интересува мога да му обясня.
        FIAT and NIN the best combination...

        Коментар


          #5
          Има турски , върти ми се в главата цена от около 1300 лв , иначе руските впрочем доколкото съм запознат са газови моноинжекции :D
          Газови уредби , монтаж , диагностика , ремонти на бензинови двигатели , ауспуси...
          София , Горубляне ,ул. Самоковско Шосе 1 (срещу ОМВ на автоборсите) 978-20-82 973-67-24 0877-27-20-21

          Коментар


            #6
            А имаш ли някаква идея дали са читави защото все пак 1300 не е 1800 Интересува ме и за тези руските - някой слагал ли е такова нещо?
            Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
            Fiat Linea 1.3 Multijet'08
            Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
            http://forum.fiat-bg.org

            Коментар


              #7
              Преки наблюдения нямам , но пък ако ти дават гаранция , то ще им е неизгодно на сервиза , който ти е монтирал газовата да ти предлага боклуци - само ще им висиш на главата и трябва да се занимават с теб... май и инжекционите са им лицензни на италиански фирми За руските съвсем нямам никаква информация , но пък никой и не ми ги е препоръчвал.
              Газови уредби , монтаж , диагностика , ремонти на бензинови двигатели , ауспуси...
              София , Горубляне ,ул. Самоковско Шосе 1 (срещу ОМВ на автоборсите) 978-20-82 973-67-24 0877-27-20-21

              Коментар

              Working...
              X