Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Punto 1.4 GT Turbo Нов Внос

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat Punto 1.4 GT Turbo Нов Внос

    Здравейте, попадна ми едно Пунто в Италия и реших да ви запозная с офертата. Значи колата е 97-ма клима кожа спортно окачване и др. глезотийки. Двигателя работи супер турбото си надува няма технически проблеми. Колата все още е в Италия и понеже съм малко резервиран към тез Пунтовци пускам тука офертата за нея, ако има някой наистина сериозен интерес може да се достави до 12 дена. цената ще е 3800 лв. За контакти на лично или тел.: 0885/618-040

    #2
    Аз съм си я заплюл Ако не ми хареса като я видя на живо, тогава е ваша

    Коментар


      #3
      Малко волана е позахабен и какво е тва хомемейд копенце дето е на мястото за ел регулиране на фаровете ?
      Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
      Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
      Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

      Коментар


        #4
        Immortal написа:
        Аз съм си я заплюл Ако не ми хареса като я видя на живо, тогава е ваша
        преди да пишеш му писах на лично, съжалявам първи бях edit:
        nasty написа:
        Малко волана е позахабен и какво е тва хомемейд копенце дето е на мястото за ел регулиране на фаровете ?
        В личното съобщение по малко по-официален начин съм попитал и за това :D

        Коментар


          #5
          ООО, Круме, ай ся да не ти пускам мойте лични съобщения Пък и нали искаш на бала ти със синьо Пунто да сме

          Коментар


            #6
            Immortal написа:
            ООО, Круме, ай ся да не ти пускам мойте лични съобщения Пък и нали искаш на бала ти със синьо Пунто да сме
            Ще видим какво ще стане За какво Ви е на вас пунто двувратка ? На мен поне ми трябва да си правя кефа при ежедневно каране А и не харчи толкова колкото другите коли, които съм си набелязал, а аз както знаеш за момента нямам такива огромни доходи Да решим въпроса в състезание от стара загора до старозагорските минерални бани - любимия ми път :D:D:D Шегувам се (за решаването, не за пътя )

            Коментар


              #7
              значи ще вкарам колата. надявам се таз седмица да оправим документите и другата или по-другата да е тук. :D

              Коментар


                #8
                kiler_4o написа:
                Immortal написа:
                ООО, Круме, ай ся да не ти пускам мойте лични съобщения Пък и нали искаш на бала ти със синьо Пунто да сме
                Ще видим какво ще стане За какво Ви е на вас пунто двувратка ? На мен поне ми трябва да си правя кефа при ежедневно каране А и не харчи толкова колкото другите коли, които съм си набелязал, а аз както знаеш за момента нямам такива огромни доходи Да решим въпроса в състезание от стара загора до старозагорските минерални бани - любимия ми път :D:D:D Шегувам се (за решаването, не за пътя )
                Не е за мен, за брат ми е колата. Пък и той като тебе е любител на двувратите коли

                Коментар


                  #9
                  Пунтото е един път!!!Синьо, бежова кожа, направено е железно!!! Много ме кефи и ако исках бензинка го взимах на мига...една паста на салона и волана и е като нов! - пастата на кожата е около 20лв, но наистина освежава салона хипер много...личи си, че е с лек тунинг и е направено добре, много искам който го вземе да е от форума, защото наистина много искам да го видя излъскано според мен на тази цена бая бързо ще замине, вече не са много турбинките в мобилето и са по-скъпи и с по-гадния волан и с по-малко екстри! Поздрави, колеги!
                  A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
                  e30 forever!

                  Коментар


                    #10
                    честно ама това пробега му е доста над 200 000км. Волана? Седалките? Таблото? Всичко е много захабено, само отвън е готина
                    FIAT DUCATO 2.3 JTD 03'

                    Коментар


                      #11
                      сега като се загледах - видях че стъклата са затъмнени в синьо... п.п. Баща ми е против да си купувам тази кола, снощи даже се поскарахме малко, ама то е за здраве Против, не против - ако ми хареса - щом не иска да си купувам купе ще се задоволи с пунтото (ако ми хареса) И ако някой не ме изпревари де :D

                      Коментар


                        #12
                        ancho написа:
                        честно ама това пробега му е доста над 200 000км. Волана? Седалките? Таблото? Всичко е много захабено, само отвън е готина
                        километрите се оправят ,кажи на колко я искаш и човека ще ги натрави кожата се зачиста с препарати .показват колата каквато е а не в някои салон лъсната а пък пълен боклук.

                        Коментар


                          #13
                          Абе, един рефреш на мотора е от порядъка на 5-600лв и колата става като нова, а както ви казах, това е кожа, с една паста става като нова...пп абе, Страбекс, нищо не ми плащаш за тая рекламна кампания дето водя на пунтото пп1 ама наистина колата е за някой мераклия, може голяма бегачка да стане и доста лъскава много ме радва :D
                          A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
                          e30 forever!

                          Коментар


                            #14
                            Момчета, не искам да обидя никого, но в нет-а я гледах същата кола с лек удар отзад от дясната страна и на цена 1600,-Евра там. Цената на колата е Ок, ама за състоянието и - гледайте само да не се набиете с нея

                            Коментар


                              #15
                              Покажи ми снимки да я видим дали е същата аман от отворковци колата няма удари и като дойде ще звънна на immortal да я види в момента от свалянето от автовоза за да се увериш. Според мен колата е супер и състоянието е добро. Относно хоуммеид копчето: предполагам че е за принудително цъкане на вентилатора за охлаждане защото няколко по-наточени коли идват с такива копчета за цъкане. А за колегите които не вярват да ми пишат на лично и ще им пратя колкото искат снимки от склада където държа колите. пп. а ако някой иска да му пратя оригиналните снимки от фотоапарата с голяма резулюция че и аз немога да видя на колко км е точно а и не съм много опитен с графичните програми.

                              Коментар

                              Working...
                              X