Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

BRAVO много харчи ???

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    BRAVO много харчи ???

    здравейте! имам фиат браво 1.6 и си мисля че ми харчи много! 16 на 100!!!това нормално ли е? автоматик е, но все пак... ???някой има ли подобен проблем?
    Look at you now, look at you now,
    you're put in your place, put in your place,
    all, all menacing, all menacing is,
    smacked in the face, smacked in the face again

    #2
    Re: BRAVO много харчи ???

    factory_driver написа:
    здравейте! имам фиат браво 1.6 и си мисля че ми харчи много! 16 на 100!!!това нормално ли е? автоматик е, но все пак... ???някой има ли подобен проблем?
    Какво точно харчи, нали бензин?Настъпваш ли го много? Някакви проблеми с вървежа?
    Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
    Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

    Коментар


      #3
      да бензин иначе определено не го настъпвам в София го карам. То в тези задръствания как да го настъпя?
      Look at you now, look at you now,
      you're put in your place, put in your place,
      all, all menacing, all menacing is,
      smacked in the face, smacked in the face again

      Коментар


        #4
        Еми не съм много запознат, но ако харчи много не трябва ли да се погледнат дебитомер и ламбда в някой сервиз ?

        Коментар


          #5
          zavel написа:
          Еми не съм много запознат но ако харчи много не трябва ли да се погледнат дебитомер и ламбда в някой сервиз ?
          Ами аз съм от Добрич и тука от 2 месеца всички коли харчат като за световно фиатчето 1.4 до скоро отиваше 18 газ много са лоши горивата в момента поне нашия регион
          Fiat Tipo 1.4 (55)KW

          Коментар


            #6
            Re: BRAVO много харчи ???

            factory_driver написа:
            здравейте! имам фиат браво 1.6 и си мисля че ми харчи много! 16 на 100!!!това нормално ли е? автоматик е, но все пак... ???някой има ли подобен проблем?
            Koлега определено мисля че е много. Моето браво уж е чипосано а харчи 12като го настъпвам. Незнам според мене е доста.
            EX: Fiat Bravo 1.6 103++hp/ Fiat Coupe 131hp/ AR 156 2.4jtd 1??hp
            Alfa Romeo 147 1.6 16v 2005г. 120hp
            ВАЗ 2107 project. SUZUKI GSXR 600 SRAD
            Не са важни конете в колата, а лимките в главата!!!

            Коментар


              #7
              factory_driver написа:
              да бензин иначе определено не го настъпвам в София го карам. То в тези задръствания как да го настъпя?
              Еми то в тези задръствания го засичай на час, а не на километър На градско колата не мож я засече колко гори. Моята примерно ми дава разход от 11 до 14.
              Alfa 159 SW 2.4 Ti
              Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
              "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

              Коментар


                #8
                Моята последния път ми даде 10,8л/100км. Първо пробвай на извънградско, ако и там е висок тогава търси проблем.
                BRAVO 1.6 16V

                Коментар


                  #9
                  gamma написа:
                  factory_driver написа:
                  да бензин иначе определено не го настъпвам в София го карам. То в тези задръствания как да го настъпя?
                  Еми то в тези задръствания го засичай на час, а не на километър На градско колата не мож я засече колко гори. Моята примерно ми дава разход от 11 до 14.
                  :D наистина ще взема да го засичам на час :D иначе наистина трябва да я пробвам на извънградско. благодаря за съветите :D
                  Look at you now, look at you now,
                  you're put in your place, put in your place,
                  all, all menacing, all menacing is,
                  smacked in the face, smacked in the face again

                  Коментар


                    #10
                    То и аз много не съм доволен от разхода на Бравото ама кво да се прави.За смесения преход от 1200 км последната седмица с доста ръчакния по манастири и проходи отива на 7,5/100км.
                    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                    Коментар


                      #11
                      Tornado написа:
                      То и аз много не съм доволен от разхода на Бравото ама кво да се прави.За смесения преход от 1200 км последната седмица с доста ръчакния по манастири и проходи отива на 7,5/100км.
                      И от какво не си доволен? Това го пише в книжката на колата - 7.2л./100км. Съвсем си в норма!
                      Fiat Bravo 1.4 12V SPI 1996

                      Коментар


                        #12
                        Tornado написа:
                        То и аз много не съм доволен от разхода на Бравото ама кво да се прави.За смесения преход от 1200 км последната седмица с доста ръчакния по манастири и проходи отива на 7,5/100км.
                        Какво стана с тестера в Търново?Откри ли нещо нередено?
                        Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
                        Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

                        Коментар


                          #13
                          mme написа:
                          Tornado написа:
                          То и аз много не съм доволен от разхода на Бравото ама кво да се прави.За смесения преход от 1200 км последната седмица с доста ръчакния по манастири и проходи отива на 7,5/100км.
                          И от какво не си доволен? Това го пише в книжката на колата - 7.2л./100км. Съвсем си в норма!
                          Добре де заредих на някъде след Банско до горе,после Якоруда-Юндола-Белово-Пазарджик-Цалапица-магистр.Тракия до с.Труд,Баня,Калофер,Казанлък,Шипка-В.Търново-малко градско в Търново-Шипка-Казанлък.Всичко общо около 420 км с 32 литра.
                          Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                          Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                          Коментар


                            #14
                            Супер ти е разхода Торнадо. Вчера зареждах - 220км извънградско, 110 градско, разход за тези 330км 7,3/100.
                            Fiat Punto ELX 1.9 JTD 80 к.с.
                            Fiat Brava SX 1.4 12V - много хубава кола беше

                            Коментар


                              #15
                              харчи особенно автоматик с тези по високи обороти пък и фиатите си харчат
                              Bravo 1.6 16V

                              Коментар

                              Working...
                              X