Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продава Fiat Bravo 1.4 на части

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продава Fiat Bravo 1.4 на части

    Продължение от темата http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...оразпис + снимки ( най-долу може да дръпнете всички снимки наведнъж ) http://store1.data.bg/freeweb/Fiat_Bravo_1.4/Гърне - 150 лв. ( цяло )Катализатор - 80 лв.Макферсон с тампони и всичко - 60 лв.Главина - 50 лв.Табло необорудвано - 150 лв, оборудвано 250 лвОборотомери - 80 лв.Парно - 150 лв. ( цяло )Спирачни апарати - 60 лв.Хидравлична рейка - 200 лв.Компресор към хидравлична помпа - 120 лв.Серво на спирачките + помпа - 150 лв., ( само серво 100 лв., само помпа 50 лв. )Инжекцион - 180 лв.Цял заден мост - 180 лв. ( пълен комплект )Двигател ( спукан картер ) - 750 лв.Скоростна кутия - 400 лв.Стартер - 60 лв.Алтернатор - 80 лв.Лостчета фарове/чистачки - 170 лв.Полуоски ( къса/дълга ) - 60 лв. 1 бройСтранични прозорци 2 бр. - 50 лв. 1 бройКапак багажник - 130 лв.Компютър без грешки + код карта - 400лвЛети джанти 15-ки с летни гуми + 4 секретни болта - 500 лв.2 бр. зимни гуми Pireli с обикновени джанти - 100 лв.Два оригинални касетофона - 35 лв. 1 бройЗаден десен стоп - 50 лв.Седалки - 40 лв. 1 брой, предни + задни 100 лв.Огледало за задно виждане - 40 лв.Резервна гума Мишелин ( комплект крик,ключ за гуми, кука за теглене ) - 60 лв.Дясна врата ( оборудвана ) - 100 лв. с ел. стъклаВолан с еърбег и спиралата - 500 лв.Туба ( течността за чистачките ) - 40 лв.Задна кора - 50 лв.Две задни спойлерчета, ако може така да им се каже (малките долу на праговете) - 20 лв. 1 бройЗа всички останали пластмаски вътре в купето, дръжки над вратите, кори, лампички, пепелничета и др., цени по договаряне.Цените търпят коментари в границата на допустимото и разумното тел. за контакти: 0886/637-281

    #2

    Коментар


      #3

      Коментар


        #4
        аз бих взел подкалниците ако са здрави, те са и от по 2 части, мога да погледна кои са ми счупени на мен. цена ?
        Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
        Fiat Bravo'97 1,6 16v
        Fiat Tempra'91 1,6 mono

        Коментар


          #5
          изпочупих ги при разглобяването съжелявам

          Коментар


            #6

            Коментар


              #7
              отчаяние

              Коментар


                #8
                колега 20 лева за задната кора

                Коментар


                  #9
                  Малко ъп на темата Колегата е много точен.

                  Коментар


                    #10
                    колега трябва ми едно бутало+мотовилка за двигателя?
                    2004 Audi A6 4F
                    2002 Lancia Y

                    Коментар


                      #11
                      здр за това колко пари искаш а също ми трябват и пръскачките от предния капак тези дето са за чистачките (незнам точно как се казват)
                      Прикачени файлове
                      bravo 1.6 16v

                      Коментар


                        #12
                        Предпочитам двигателя наведнъж да го продам за да ми се маха от главата поради причината, че няма къде да съхранявам чарколяците и са в чужд гараж

                        Коментар


                          #13
                          Колега, здравей, да те попитам... двете пластмаси ли имаш дето са на праговете отвътре и здрави ли са, всмисъл щипките отдолу?ако да, какви парички им търсиш
                          A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
                          e30 forever!

                          Коментар


                            #14
                            имам ги и двете пластмаси на всяка от тях е счупена по една щипчица... много трудно се свалиха д*ба. Мисля, че няма да има проблем да се закачат и с по една счупена щипка ?

                            Коментар


                              #15
                              Колега трябва ми разпределителен вал, имаш ли и колко парички !
                              На мъж които знае как да чука винаги ще му отворят

                              Коментар

                              Working...
                              X