Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Раздел за модели

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Раздел за модели

    Имам едно предложение, по примера на форума на Ситроен. Ако е възможно да се направи разделМодели в който да има подраздели за всеки модел на FIAT, понеже всеки модел си има спецификаи всеки би могъл по-лесно да намери интересуващата го информация за неговата кола.
    FIAT PUNTO 1.7 TD
    CITROEN XSARA 1.8 16V VTS EXCLUSIVE

    #2
    Приликата между различните модели е толкова много че създаването на подобни раздели е излишно.Такова предложение е имало и преди и не е срешнало необходимата подкрепа.То само ще доведе до разкъсване на информацията ненужно по раздели. Класификацията направена в момента дава много по организиран достъп до информацията. Има какво да се желае още и по подобренията се работи ...Но разделянето по модели е грешна стъпка.

    Коментар


      #3
      ilkor написа:
      Приликата между различните модели е толкова много че създаването на подобни раздели е излишно.Такова предложение е имало и преди и не е срешнало необходимата подкрепа.То само ще доведе до разкъсване на информацията ненужно по раздели. Класификацията направена в момента дава много по организиран достъп до информацията. Има какво да се желае още и по подобренията се работи ...Но разделянето по модели е грешна стъпка.
      подкрепа от кого колега, не ви се занимава сигурно щото се е натрупала много информация и ще е трудно за отсяване.

      Коментар


        #4
        и mitsubishi дават много добър пример за подреден форум.

        Коментар


          #5
          Те са 4 човека. Информацията тук е много.
          Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
          Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

          Коментар


            #6
            Новобранец съм,но подкрепям идеята за раздел Модели.Така инфото е по-точно и е доста ясно.Така е не само в Ситроен така е и в BMW,Мерцедес,Ровър и т.нт.
            Bravo 1,4 T-Jet 120к.с.

            Коментар


              #7
              http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...ic.php?t=25020

              Коментар


                #8
                ...според мен ще е добре да се доусъвършенства търсачката!!!
                Fiat Bravo, 1.6 - 103 hp

                Коментар


                  #9
                  yorik написа:
                  ...според мен ще е добре да се доусъвършенства търсачката!!!
                  ползвай gооgle търсене
                  2015 Renault Megane Expression GT
                  2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                  Всичко за FIAT Bravo 2007

                  Коментар


                    #10
                    yorik написа:
                    ...според мен ще е добре да се доусъвършенства търсачката!!!
                    По тоя въпрос трябва да се обърнеш към Гугъл. Аз по съвършенна от нея не съм виждал.
                    Прикачени файлове

                    Коментар


                      #11
                      ахахах, за пръв път виждам този надпис "google търсене във форума" ... Защо сте го скрили там бе :D (шегувам се де ) Аз си ползвам обикновената търсачка, не знам какво не й харесват някои Просто трябва да знаеш как да търсиш, а това става с пробване

                      Коментар

                      Working...
                      X