Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Предложение за тема "обстановката на пътя в моемнта&

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Предложение за тема "обстановката на пътя в моемнта&

    идеята ми е да се създаде тема, в която да се пише какво е моментното състояние по улиците на големите градове. почти всеки от работното си място вижда важни кръстовища, всеки като мине отнякъде, където е висял 1 час заради катастрофа и въобще подобни неща да се пишат. АКО СЕ АКТУАЛИЗИРА ИНФОРМАЦИЯТА ПОСТОЯННО ще бъде полезна за много хора- ако всеки преди да си тръгне от работа напише- "ей на орлов мост е ад" ще се пробвам да заобиколя. мислите ли, че ще има смисъл и особенно важно дали ще има кои да пише, за да бъде наистина полезна. аз ще драсвам по ред всеки ден с малкото инфо, което имамПоместено в неподходящ раздел. Модерирано.Модераторски екип на fiat-bg.org
    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
    Fiat Bravo'97 1,6 16v
    Fiat Tempra'91 1,6 mono

    #2
    Re: Предложение за тема "обстановката на пътя в моемнта

    pakumba написа:
    идеята ми е да се създаде тема, в която да се пише какво е моментното състояние по улиците на големите градове. почти всеки от работното си място вижда важни кръстовища, всеки като мине отнякъде, където е висял 1 час заради катастрофа и въобще подобни неща да се пишат. АКО СЕ АКТУАЛИЗИРА ИНФОРМАЦИЯТА ПОСТОЯННО ще бъде полезна за много хора- ако всеки преди да си тръгне от работа напише- "ей на орлов мост е ад" ще се пробвам да заобиколя. мислите ли, че ще има смисъл и особенно важно дали ще има кои да пише, за да бъде наистина полезна. аз ще драсвам по ред всеки ден с малкото инфо, което имам
    Преди време се опита да се направи подобно нещо, ама в Пътна обстановка, но изисква много умишлена поддръжка, просто ако е инициатива - ще замре за няколко седмици.
    Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
    Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

    Коментар

    Working...
    X