Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Punto GT VS. Opel ASTRA GSI

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat Punto GT VS. Opel ASTRA GSI

    Имам PUNTO GT и съм голям фен на марката, но един с една Астра само ме тормози за гонка, но ме е страх от резултата.Темата е преместена в правилния разделМодераторски екип на fiat-bg.org
    FIQT PUNTO GT

    #2
    Това пунто върви доста. Иначе мисля че темата не е за тоя раздел
    >>> PUNTO POWER - HGT<<<

    Коментар


      #3
      падаш - освен ако не си си го тунинговал
      Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
      Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
      Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

      Коментар


        #4
        До трета според мен имаш доста добри шансове След това големия мотор си казва думата
        VTS 16V

        Коментар


          #5
          Според мен гонката ще е интересна и определено имаш добри шансове за успех. Аз лично, ако бях на твое място, вече щях да съм се пуснал с тоя. Все пак си зависи и от човека зад волана. Успех и пиши после да се похвалиш!
          Fiat Punto 1.7TD
          Mazda 626 2.0
          Fiat Croma 2.4 Multijet

          Коментар


            #6
            Колега аз мисля че може и да го биеш,но е по вероятно да те бие той.Пунтото не е кой знае колко по-леко,накъде 100кг,а той има 17 коня отгоре.Всичко е до шофьорите.Няма какво да те е страх,пускайте се за спорта па който падне ша черпи и толкоз
            Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

            Коментар


              #7
              Пускайте се и ще се разбере...

              Fiat Marea Weekend 2.0 20v HLX
              ex:Opel Kadett 1.3
              ex:Fiat 125p
              ex:Москвич 412

              Коментар


                #8
                В тази гонка много зависи какво е състоянието на Пунтото под капака, ако е читаво на 400м. нещата са на кантар, по нагоре Астрата ще има лек превес
                Punto 1.4 GT 94г.

                Коментар


                  #9
                  Отвори интересна тема,че чак ме принуди да се поразчета насам натам за по детайлни характеристики,(а уж съм подхванал един проект и крайния срок наближава ) ,та то на технически характеристики за 10+ годишни коли неможе много да се вярва, но смятам че имаш реален шанс ,пораздразни го малко преди гонката ,че да сменя по нервно скоростите и ще го биеш Интересното е че 0-100 км/ч дават лек превес за Пунтото,Та една гонка на 400 метра може да е доста показателна,на по дълги разстояния както казаха колегите май нямаш шанс,та гледай да се дръпнете на по-малко разстояние.С интерес очакваме резултата и успех
                  Fiat Marea 1.9 JTD 105hp Weekend
                  Alfa Romeo 147 1,9 JTD 115hp
                  I am in love with my cars

                  Коментар


                    #10
                    И вземете направете клипчета да видим кво стаа ... аз съм фен на двете марки така че ще се радвам квото и да стане хах

                    Fiat Marea Weekend 2.0 20v HLX
                    ex:Opel Kadett 1.3
                    ex:Fiat 125p
                    ex:Москвич 412

                    Коментар


                      #11
                      Replay написа:
                      Отвори интересна тема,че чак ме принуди да се поразчета насам натам за по детайлни характеристики,(а уж съм подхванал един проект и крайния срок наближава ) ,та то на технически характеристики за 10+ годишни коли неможе много да се вярва, но смятам че имаш реален шанс ,пораздразни го малко преди гонката ,че да сменя по нервно скоростите и ще го биеш Интересното е че 0-100 км/ч дават лек превес за Пунтото,Та една гонка на 400 метра може да е доста показателна,на по дълги разстояния както казаха колегите май нямаш шанс,та гледай да се дръпнете на по-малко разстояние.С интерес очакваме резултата и успех
                      Колега ,айде стига с тия години.Те нямат никакво отношение,след като собственика полага необходимите грижи.Това е времето на Пунто-то - acceleratie 0-100 km/h 7,9 s и теглото - massa leeg 981 kgа това на Астрата ------------ acceleratie 0-100 km/h 8,0 s и теглото - massa leeg 1095 kgКакто се вижда,разликата е 1 десета и тя може да бъде загубена и спечелена по много начини.Нагоре вече конете решават,а и верочтно по-дългата кутия на Опел-а.Ама вие няма ли да се пуснете най-накрая
                      Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

                      Коментар


                        #12
                        според мен GSI-то ще те прескочи, но опитай

                        Коментар


                          #13
                          Според мен Пунтото ште бие :D Абе направо се пускай и му смачкай фасона и това е Харесвам и Опел ама Фиата си е друго :D

                          Коментар


                            #14
                            от Астрата за съжаление пада Пунтотото и КуВе пада ама ... това си е пробвано е ... Опелите си връвят аз вече не се заяждам с такива ааа говорим за C20XE нали ?!
                            Novitec Rosso Passionale 1.9 MultiJet
                            Alfa Romeo 156 JTS Selespeed Ti

                            Коментар


                              #15
                              ivanko_rs написа:
                              Replay написа:
                              Отвори интересна тема,че чак ме принуди да се поразчета насам натам за по детайлни характеристики,(а уж съм подхванал един проект и крайния срок наближава ) ,та то на технически характеристики за 10+ годишни коли неможе много да се вярва, но смятам че имаш реален шанс ,пораздразни го малко преди гонката ,че да сменя по нервно скоростите и ще го биеш Интересното е че 0-100 км/ч дават лек превес за Пунтото,Та една гонка на 400 метра може да е доста показателна,на по дълги разстояния както казаха колегите май нямаш шанс,та гледай да се дръпнете на по-малко разстояние.С интерес очакваме резултата и успех
                              Колега ,айде стига с тия години.Те нямат никакво отношение,след като собственика полага необходимите грижи.
                              Смело мога да твърдя ,че малко хора си стопанисват возилото както ти го правиш(Следя твоя тунинг проект в един друг форум),та тогава годините имат значение
                              Fiat Marea 1.9 JTD 105hp Weekend
                              Alfa Romeo 147 1,9 JTD 115hp
                              I am in love with my cars

                              Коментар

                              Working...
                              X