Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам Фиат Типо 1,4 mi.-70к.с. 1992 год

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам Фиат Типо 1,4 mi.-70к.с. 1992 год

    Продавам Фиат Типо 1,4 mi.-70к.с. 1992 годЦвят Бордо -5 вратиЛяти джанти,Аларма,Централно,Ел.стъкла,Халогени,Стерео уредба "Blaupunkt"(с вграден антирадар)Нови гуми,Нови пр.и задни накладки,Нови задни Сп. цилиндри,Нови амортисьори,Перфектна предница и двигател.Сменени масла,Бензинов,маслен,въздушен филтър,Ангренажен и пистов ремък+ролка .Купето е перфектно без точка ръжда.Който желае може да огледа и отдоло.Километрите не смея да твърдя ,че са реални ,но лично аз я изкарах от гаража наиталианския собственик.Разход-6/100км. извън гр.....градско 8,5/100км.Платени вс.такси и данъци,застраховкаКолата е маркирана.Цената е 2666 лв.При интерес изпращам снимки.гр.Пазарджик- тел.0877611550
    Прикачени файлове

    #2
    Мн лачено, малко са такива , успех с продажбата
    cinq 16V, Delta 1 2.0

    Коментар


      #3
      Re: Продавам Фиат Типо 1,4 mi.-70к.с. 1992 год

      rn59 написа:
      Продавам Фиат Типо 1,4 mi.-70к.с. 1992 годЦвят Бордо -5 вратиЛяти джанти,Аларма,Централно,Ел.стъкла,Халогени,Стерео уредба "Blaupunkt"(с вграден антирадар)Нови гуми,Нови пр.и задни накладки,Нови задни Сп. цилиндри,Нови амортисьори,Перфектна предница и двигател.Сменени масла,Бензинов,маслен,въздушен филтър,Ангренажен и пистов ремък+ролка .Купето е перфектно без точка ръжда.Който желае може да огледа и отдоло.Километрите не смея да твърдя ,че са реални ,но лично аз я изкарах от гаража наиталианския собственик.Разход-6/100км. извън гр.....градско 8,5/100км.Платени вс.такси и данъци,застраховкаКолата е маркирана.Цената е 2666 лв.При интерес изпращам снимки.гр.Пазарджик- тел.0877611550
      Хайде бе хора ,няма ли сериозни купувачи ?Какво не и харесвате на колата ?Да намалям цената на 1300 евро ?
      Прикачени файлове

      Коментар


        #4
        fiata

        bate prati mi oshte snimki na email ili v otgovor na tova pismo i moje da ti q kupa vednaga za tolkova pari 2600lv,no nali predi tova da se vidi i kak varvi vse pak

        Коментар


          #5
          Ако се задържи до година и мой да го опера хаха ама ся намам възможност ..

          Fiat Marea Weekend 2.0 20v HLX
          ex:Opel Kadett 1.3
          ex:Fiat 125p
          ex:Москвич 412

          Коментар

          Working...
          X