Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Търся фабричният касетофон на Браво 96

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Търся фабричният касетофон на Браво 96

    Търся фабричният касетофон на Браво 96 и заменям дясна седялка от Брава за дясна от Браво - задната ми седалка в момента е наизползваема
    Bravo 1.8 16V GT

    #2
    мини събота или неделя през Горублянесигурно ще има
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    Коментар


      #3
      Колежке, защо не желаеш да си сложиш обикновен плейър с панелен орнамент?Ако твърдо искаш оригиналният, мога да те посъветвам, че тук вървят между 35 и 45 лв., ако ти поискат повече на Горубляне си е пладнешки обир.
      Alles in Ordnung

      Коментар


        #4
        Не искам обикновен касетофон, защото фабричният е много як и защото за 40 лв. друго не знам дали мога да сложа.
        Bravo 1.8 16V GT

        Коментар


          #5
          ToHu написа:
          Не искам обикновен касетофон ....
          Колежке я звънни на 0889433121 - Николай - авточасти втора ръка /с.Мартен Русенско/ и говори с него дали има ... ако има и ти изнася цената ... за транспорта и плащането не се грижи - ще го уредим няка си .... п.с. - мен също ми харесва оригинала - много си пасва на таблото .!!!!!
          Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

          Коментар


            #6
            ivo написа:
            ToHu написа:
            Не искам обикновен касетофон ....
            Колежке я звънни на 0889433121 - Николай - авточасти втора ръка /с.Мартен Русенско/ и говори с него дали има ... ако има и ти изнася цената ... за транспорта и плащането не се грижи - ще го уредим няка си .... п.с. - мен също ми харесва оригинала - много си пасва на таблото .!!!!!
            пасва ама е пръчка, по-добре един пайнер единца за 100на лева втора ръка ако питате мене...
            ex Fiat Bravo GT

            Коментар


              #7
              Здравей,

              Имам оригинален касетофон от Брава/о.Свалих го още щом купих колата,защото си имам мп3 плеър.Касетофона работи 100%,но проблема е,че съм на 60км от Сф.Все пак може да измислим нещо.За контакти:milky_@abv.bg

              Коментар


                #8
                ivo098 написа:
                ivo написа:
                ToHu написа:
                Не искам обикновен касетофон ....
                Колежке я звънни на 0889433121 - Николай - авточасти втора ръка /с.Мартен Русенско/ и говори с него дали има ... ако има и ти изнася цената ... за транспорта и плащането не се грижи - ще го уредим няка си .... п.с. - мен също ми харесва оригинала - много си пасва на таблото .!!!!!
                пасва ама е пръчка, по-добре един пайнер единца за 100на лева втора ръка ако питате мене...
                Благодаря за информацията, за съжаление Николай няма такъв касетофон. Издирването продължава :P
                Bravo 1.8 16V GT

                Коментар

                Working...
                X