Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Отново за алармата на Мареа 1,8

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Отново за алармата на Мареа 1,8

    Значи, нямам никаква идея като как се активира/дезактивира това нещо. Знам, че има фабрична аларма, но не мога да си я включа...Помагайте, че колата я имам от 4 часа и съм като индианец!
    Shit happens, sometimes...
    Tipo 1.4i.e. '92 - вече смъртно ранено
    Marea 1.8 HLX - червена като аватара

    #2
    Виж за бутонче на ключа или отделно дистанционно.

    Коментар


      #3
      е, да де, на ключа има бутонче, но колкото и да го натискам, нищо не се случва.
      Shit happens, sometimes...
      Tipo 1.4i.e. '92 - вече смъртно ранено
      Marea 1.8 HLX - червена като аватара

      Коментар


        #4
        ivjordan написа:
        е, да де, на ключа има бутонче, но колкото и да го натискам, нищо не се случва.
        Заедно с ключовете дадоха ли ти едно малко ключе с кръгла форма и леко назъбено по диаметъра? В ляво и под волана има един капак, който се държи от 3 болта. Отвиваш ги и дърпайки нагоре и към теб капака ще излезе. Вътре са предпазители и аварийния прекъсвач на алармата. Вероятно твоята аларма е изключена от този прекъсвач, който представлява ключалка. Върху ключалката има гумена тапичка и като я махтеш ще се сетиш веднага за какво става дума.

        Коментар


          #5
          Аха, от там е изключена, проблема е, че като я включа от там, ключа продължава да не реагира. Най вероятно е сменяван и не е вкаран в паметта. Утре ще пробвам да я свърша тая работа, но пък проблема ми е, че на код картата имам 4 различни четирицифрени кода и идея си нямам, кой за кой ключ се отнася. Също така си нямам идея, дали всеки от сините ключове си има различен код, или са идентични, понеже аз имам 3 на брой сини ключове и би било доста трудоемко да пробвам споменатите 4 кода с всеки един от ключовете.
          Shit happens, sometimes...
          Tipo 1.4i.e. '92 - вече смъртно ранено
          Marea 1.8 HLX - червена като аватара

          Коментар

          Working...
          X