Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам БРАВО HGT /bravo HGT/ ПРОДАДЕНА

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам БРАВО HGT /bravo HGT/ ПРОДАДЕНА

    Продавам Фиат Браво 2.0 20V HGT, 1997 г., 147 к.с. 195 хиляди километра - РЕАЛНИABSAirbagАлармаБордови компютърЕл. ОгледалаЕл. СтъклаИмобилайзерКлиматикЛети джантиМеталикСерво управлениеЦентр. заключване лети джанти 15 със зимни гуми.Отлично техническо състояние. Забележки по външен вид - спукани преден и заден спойлер.Колата е в София пред блока. Регистрирана е в БГ от 2005 година, карана от тогава до пролетта на 2007. и от тогава през повечето време виси, дано я вземе някой фен на марката, колата е хубаваЗастраховката и гражданската са подновени.ЦЕНА: 3900 лв. СПЕШНОза контакт - Крум 0888 329 340krum_ktk@hotmail.com
    Прикачени файлове
    SASTEZATEL

    #2
    още снимки
    Прикачени файлове
    SASTEZATEL

    Коментар


      #3
      колата вече е с нов акомулатор
      SASTEZATEL

      Коментар


        #4
        НОВА ЦЕНА 3700 лв.
        SASTEZATEL

        Коментар


          #5
          продава6 ли някои части от нея например като прага или джантата ако е 16 или 17 цола

          Коментар


            #6
            и бартер за километража?

            Коментар


              #7
              нищо не продавам отделно сори
              SASTEZATEL

              Коментар


                #8
                спойлер?

                Колега продаваш ли спойлера , на багажника ?

                Коментар


                  #9
                  не колега сори продавам я цялата
                  SASTEZATEL

                  Коментар


                    #10
                    Колега съжалявам за въпроса да не се обидиш но по какво съдиш че километрите са реални преди ти да си я карал .Сигурен съм че за времето през което си я карал са реални , но преди това ?Поздрави и питам защото почвам да се замислям за офертата ти
                    Fiat Bravo 1.9 M-Jet 16v sport 2007
                    Fiat Tipo 1.6ie 159A3.046 OHC

                    Коментар


                      #11
                      защото и знам историята на колата и преди мене. колата е на почти 200 хиляди - на теб защо ти се струват нереални? :D :D :D :D - че немогат да и се навъртят толкова ли? :D :D :D сега майтапа на страна, няма да се закълна в живота си за километрите и, знаеш - и мен може да са ме минали - писал съм реални - за разни хорица дето гледат обявите по горубляне и си викат "бах мааму таа кола що толкоз много километри има навъртяни". обърни внимание, че моето ХГТ като чели е на най много километри тука от цяла българия - другите са на по 120 хиляди макс :D :D :D ти я виж как изглежда вътре и направи сравнение с ХГТ от пазара и ми кажи тогава на кой са реални километрите.мерси за интереса освен всичко де :D щото тука в форума ХГТ нещо няма интерес аа и да не забравя - аз ако не бях намалил рязко пътуванията с тея щеше сега дае на 230 240 хилки поне.
                      SASTEZATEL

                      Коментар


                        #12
                        забравих, знам още един лаф :D :D :D коментар по цената само за сериозни купувачи само при оглед аааай
                        SASTEZATEL

                        Коментар


                          #13
                          krum_ktk написа:
                          защото и знам историята на колата и преди мене. колата е на почти 200 хиляди - на теб защо ти се струват нереални? :D :D :D :D - че немогат да и се навъртят толкова ли? :D :D :D сега майтапа на страна, няма да се закълна в живота си за километрите и, знаеш - и мен може да са ме минали - писал съм реални - за разни хорица дето гледат обявите по горубляне и си викат "бах мааму таа кола що толкоз много километри има навъртяни". обърни внимание, че моето ХГТ като чели е на най много километри тука от цяла българия - другите са на по 120 хиляди макс :D :D :D ти я виж как изглежда вътре и направи сравнение с ХГТ от пазара и ми кажи тогава на кой са реални километрите.мерси за интереса освен всичко де :D щото тука в форума ХГТ нещо няма интерес аа и да не забравя - аз ако не бях намалил рязко пътуванията с тея щеше сега дае на 230 240 хилки поне.
                          Ех колега сега вече много ме е яд че вече си взех кола защото тази определено си заслужава парите ,а и даже ми се струва малко,но ти си знаеш!А другите които търсят кола да не я изтърват тази наистина си заслужава за тези пари!И колега успех с продажбата!

                          Коментар


                            #14
                            Това браво не стои ли паркирано вечер на Черковна?Ако е това, мога да кажа, че го притежаваш от доста отдавна и колата е много хубава
                            BMW E90 320D
                            ех. FIAT COUPE 2.0 16V
                            ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
                            ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

                            Коментар


                              #15
                              blagun написа:
                              Това браво не стои ли паркирано вечер на Черковна?
                              Същото е бате....

                              Коментар

                              Working...
                              X