Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ПРОДАДЕН, НЕИЗПОЛЗВАН телефон с две сим карти, в гаранция.

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ПРОДАДЕН, НЕИЗПОЛЗВАН телефон с две сим карти, в гаранция.

    Телефона е купен от интернет, има touch screen, 1GB MicroSD карта, 1,3 MP камера, писалка за TS + резервна такава, на адаптора на зарядното има слот, в който има резервна батерия (можете да зареждате батерията, докато другата е на телефона ви, или да зареждате телефона, а тази да си стои ...) и с него идва и зарядно за кола (с букса USB отзад)... С него идва и hands free което си е нормалното ...Телефона е перфектен, не е използван... човека го продава защото има само английско и китайско меню, а на него половината му номера в указателя са на кирилица и не му се занимава ... Хайде купувайте го, че в неделя на срещата да дойда с купето му Снимки - ако мога още довечера ще пусна ... Има и гаранция 2 години, от 31-ви Януари 2008 година, има кратка инструкция как се работи и подробни обяснения къде точно в менюто и т н... Довечера ще ми донесат документите и ще пиша какво друго има до други градове - или по еконт, или друга куриерска фирма - по желание на "клиента" Цена: 250 лв.

    #2
    Нещо си се отплеснал и си забравил да напишеш марката и модела
    Alfa 159 SW 2.4 Ti
    Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
    "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

    Коментар


      #3
      Те тия телефони нямат марка. Както искаш така си го кръсти.
      Fiat Marea Weekend 2,4 JTD 130 HLX
      2000г.
      Fiat Tempra 1'8 ie 1990 /покойница/

      Коментар


        #4
        chaki написа:
        Те тия телефони нямат марка. Както искаш така си го кръсти.
        точно ... 15 минути търсех в нета и нищо не открих ... после видях колко много такива телефони има в нета без марка :DТелефончето изглежда приятно, не съм работил много с него (само го разгледах) - адски много ме кефи функцията да пиша ръкописно и то да въвежда символите... ето и малко негови снимки (снимки направени с него не мога да пусна, защото предпазните найлончета още си стоят по него и не мога да направя снимки ...):
        Прикачени файлове

        Коментар


          #5
          още ...
          Прикачени файлове

          Коментар


            #6
            Цената, като нов е паднала на 359... така че: Нова цена: 359лв.

            Коментар


              #7


              Не се сърди, но в магазин в центъра на София цената е 350 с гаранцията и фактура. .....и аз имам 20 лева вътре....ако ще го продава на далавера да го даде поне на 300. Ако някой иска а добра цена с гаранция - ще ви дам номера на моя човек....ако почерпите-добре...ако - не..той ще почерпи )) Иначе телефоните са читави. От 4 месеца моя човек няма един върнат...само клиентите се множат. Успех!
              Ако нямаш да си платиш - въобще не поръчвай! П.П. Спирам рязко. Слизам бързо.

              Коментар


                #8
                Re:

                t_mag написа:
                Не се сърди, но в магазин в центъра на София цената е 350 с гаранцията и фактура. .....и аз имам 20 лева вътре....ако ще го продава на далавера да го даде поне на 300. Ако някой иска а добра цена с гаранция - ще ви дам номера на моя човек....ако почерпите-добре...ако - не..той ще почерпи )) Иначе телефоните са читави. От 4 месеца моя човек няма един върнат...само клиентите се множат. Успех!
                Да те поправя: 330 са с гаранция, като цената може леко да падне за сметка на намаляване на гаранцията Говоря точно за този модел, защото го гледах и искам да купя за жена ми.
                Fiat Marea 130JTD Weekend HLX

                Коментар


                  #9
                  Tоку-що говорих със собственика като видях мненията - НОВА ЦЕНА 300 лв. !

                  Коментар


                    #10
                    Нова цена 250 лв.

                    Коментар


                      #11
                      хубава техника,

                      Коментар


                        #12
                        par написа:
                        хубава техника,
                        В смисъл ?

                        Коментар


                          #13
                          UP

                          Коментар


                            #14
                            UP

                            Коментар


                              #15
                              kiler_4o написа:
                              UP
                              Бартер за Poket PС ?

                              Коментар

                              Working...
                              X