Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Миро продава ли скъпо и палене на фиат с манивела

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Миро продава ли скъпо и палене на фиат с манивела

    mirolock написа:
    Здравейте ,Новата услуга която предлагам от скоро време е направа на Червен ключ - Мастер ключ.Допълнителна опция е безплатното нарязване на мастер ключа на електронна машина с което гарантирам 100% качеството на новия ключ.Миро
    Е ? Кво очакваш сега ... да ти се моля да напишеш цена ...Отделените мнения от темата на Миро за мастер ключа

    #2
    mirolock написа:
    прав сицената на мастер ключа е 95 лв.
    Мерси , ако се наложи ще го паля тоя Фиат с манивела...

    Коментар


      #3
      snaiperisto написа:
      mirolock написа:
      прав сицената на мастер ключа е 95 лв.
      Мерси , ако се наложи ще го паля тоя Фиат с манивела...
      Няма проблем, Колата си е твоя,можеш да я палиш и с кибрит или запалкаВремето е пари и също така парите са време.... Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
      Alfa Romeo ,146, 1.9JTD, '99

      Коментар


        #4
        mirolock написа:
        snaiperisto написа:
        mirolock написа:
        прав сицената на мастер ключа е 95 лв.
        Мерси , ако се наложи ще го паля тоя Фиат с манивела...
        Няма проблем, Колата си е твоя,можеш да я палиш и с кибрит или запалкаВремето е пари и също така парите са време.... Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
        Не ме разбирай погрешно , не ме е яд че искаш много пари за твоя труд , яд ме е че хората не оценяват моя труд...и още по лошо - колегите ми не си ценят труда...за това почти всички са "гладни" боклуци...но това е друга тема...моят труд също е скъп...успех.

        Коментар


          #5
          По начина по който направи коментар явно ти се струват страшно много пари мислеш че си надценявам труда.Не желая да се оправдавам, но за копие на син ключ в почти всяко едно ателие ще ти поискат 70лв. - срещу които ще получиш копиране на чип и нарязване на ключ по твоя / 80% от случаите износен / ключ.За разликата от 25 лв. - при направата на мастер ключ има демонтаж и монтаж на имото,генериране и програмиране на чип + нарязване на ключа с електронна машина.Същата такава машина се използва в заводите производителки за направата на ключове, което от своя страна според мен е идеалното съотношение цена/качество. в Тази връзка моля те да ми кажеш дали фирмения сервиз предоставя услугата поръчка на мастер кляч и на каква цена.С горе казаното не желая да се заяждам с теб , но исках да обясня защо искам толкова много пари за една такава услуга.Миро
          Alfa Romeo ,146, 1.9JTD, '99

          Коментар


            #6
            mirolock написа:
            По начина по който направи коментар явно ти се струват страшно много пари мислеш че си надценявам труда.Не желая да се оправдавам, но за копие на син ключ в почти всяко едно ателие ще ти поискат 70лв. - срещу които ще получиш копиране на чип и нарязване на ключ по твоя / 80% от случаите износен / ключ.За разликата от 25 лв. - при направата на мастер ключ има демонтаж и монтаж на имото,генериране и програмиране на чип + нарязване на ключа с електронна машина.Същата такава машина се използва в заводите производителки за направата на ключове, което от своя страна според мен е идеалното съотношение цена/качество. в Тази връзка моля те да ми кажеш дали фирмения сервиз предоставя услугата поръчка на мастер кляч и на каква цена.С горе казаното не желая да се заяждам с теб , но исках да обясня защо искам толкова много пари за една такава услуга.Миро
            С фирмените сервизи ли ще се сравняваме...то "нефирмените" сервизи вече искат "майкаси и бащаси" за нищо ... Ти чу ли по ТВ-то че мин. надница се увеличила от 1.09 на 1.20лв. (по памет) на час...що не се сравняваш с мин. работна заплата ... Мани тоя коментар... вече не ми е интересен...добре че има интернет та човек да се информира за това-онова та да не го скубят като гъска тоя и оня с разни ксенони по 1000лв. , аларми по 500 , разни чипове и електроники дето струват стотинки и ключове по 100лв............................................. .................................................. .......

            Коментар


              #7
              ключове

              Мисля че на колегата цената е добра Едва ли някаде ще ти направят такава услуга Няма значени тали сервиза е фирмен или не въпроса е да се свърши работа на прилична цена и колкото се моче качествено Такова нещо във фирмен сервиз трудно биха ти направили в повечето слючай сменят ключа и ECU което при Фиат е доста пари и то за втора употреба
              КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
              Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
              http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

              Коментар


                #8
                УВАЖАЕМИ snaiperisto,направих си труда прочета повечето постове направени от теб или тези в които си дал своето мнение - единственото което разбрах от тях е че навсякаде си опозиция на всичко и си недоволен то всички и от всичко, явно това е твоя начин на живот."...добре че има интернет та човек да се информира за това-онова та да не го скубят като гъска тоя и оня с разни ксенони по 1000лв. , аларми по 500 , разни чипове и електроники дето струват стотинки и ключове по 100лв............................................. .................................................. ......" - С това си изказване се почувствах леко засегнат, би ли ми дал информация къде в голямото "интернет пространство" си срещнал по-добра цена за това за което съм предложил в пост и кое ти дава повод че скубя като гъска хората които имат нужда от такава услуга?Или си на принципа да се оплюе всичко и всеки не зависимо дали си наясно за какво става дума- само и само да участваш в разговора.Миро
                Alfa Romeo ,146, 1.9JTD, '99

                Коментар


                  #9
                  Колега Миро, напълно те подкрепям в мнението ти за труда. Като цяло българите не оценяваме собственият си труд и от там и труда на другите ни се струва "маловажен". Това съм го видял навсякъде където съм работил, все на другият работата изглежда по-лесна, ама не е. Като ми каже някой, че му става лошо като си види сметките в края на месеца, аз му казвам, че на мен ми прилошава като си видя заплатата - там е проблема, от разходите не можеш да избягаш.Искам и да те попитам на моят син ключ има номер от една буква и три цифри - по тях ли се нарязва новият ключ (син) и остава само да се презапише кода или и за син ключ трябва да се демонтира имобилайзера?Поздрави, Илко
                  Fiat Punto ELX 1.9 JTD 80 к.с.
                  Fiat Brava SX 1.4 12V - много хубава кола беше

                  Коментар


                    #10
                    Механичния код на Фиат започва с буквата W и следват 4 цифри , например W1132.Това което си видял на твоя ключ е информация за модела на ключа.Когато се прави син /работен/ ключ се копира информацията от твоя син ключ върху нов - празен / непрограмиран /.Това означава ,че не е необходимо да се демонтира нищо от колата- трябва да дадеш твоя ключ на колега Димитър Куршумов който е на пазара и да ти изработи копие на твоя работещ.Ако твоя ключ е износен и трудно превърта патрона на запалването е необходимо да дойдеш при мен за да ти направя ключ с електронната машина.Миро
                    Alfa Romeo ,146, 1.9JTD, '99

                    Коментар


                      #11
                      mirolock написа:
                      УВАЖАЕМИ snaiperisto,направих си труда прочета повечето постове направени от теб или тези в които си дал своето мнение - единственото което разбрах от тях е че навсякаде си опозиция на всичко и си недоволен то всички и от всичко, явно това е твоя начин на живот."...добре че има интернет та човек да се информира за това-онова та да не го скубят като гъска тоя и оня с разни ксенони по 1000лв. , аларми по 500 , разни чипове и електроники дето струват стотинки и ключове по 100лв............................................. .................................................. ......" - С това си изказване се почувствах леко засегнат, би ли ми дал информация къде в голямото "интернет пространство" си срещнал по-добра цена за това за което съм предложил в пост и кое ти дава повод че скубя като гъска хората които имат нужда от такава услуга?Или си на принципа да се оплюе всичко и всеки не зависимо дали си наясно за какво става дума- само и само да участваш в разговора.Миро
                      Арееее , почнахме да се наричаме "уважаеми"...работата стана дебела...нормално е да съм предимно опозиция...трябва да хваля тоя и оня и сервизите им ли??? Че ми взеха 30лв. в прословутия сервиз на Бобо за тоя дето духа или примерно газаджий - някой си препоръчва едикойси сервиз щото той ходил там , оскубали го но човека е мн.доволен щото от тогава нямал проблеми...е ако имаше проблеми , пак щеше да отиде и да го оскубят пак...ама по малко... Па и не ми се прави на мноо обиден , знам ви що за стока сте ключарите , имал съм вземане-даване с такива като тебе и знам как за като ВИ покажа ключа от Мерцедеса ми обявявате 15-20лв. .цървули гладни... Ако някой ти даде 90лв. за ключ то той ще е голяма овца а ти такива чакаш..... Аре гледай да не ми отговаряш ... че ше се скараме ...

                      Коментар


                        #12
                        махни си ключалките - няма да имаш нужда от цървули гладни.....А и между другото ти отговарям.....нещо не ти разбрах намека, това заплаха ли е...
                        Alfa Romeo ,146, 1.9JTD, '99

                        Коментар


                          #13
                          mirolock написа:
                          махни си ключалките - няма да имаш нужда от цървули гладни.....А и между другото ти отговарям.....нещо не ти разбрах намека, това заплаха ли е...
                          Не е заплаха , как да те плаша като нямаме контакт...идеяата ми бе че по този начин темата няма край ... а за ключалките : идеята ти е добра , ама не е нова...вече съм ги махнал на Мерцедеса и си откл. с дистанцията ... по ефтино ми е...щото ако бях дошъл с него при тебе за ключалки ... щеше да ме помислиш за "донор" ...

                          Коментар


                            #14
                            Моля, snaiperisto да смекчиш малко тона! Лични обиди и заплахи не се толерират!Никой никого не принуждава да си прави "скъп" ключ. Това е личн избор.
                            Fiat Bravo 1.4 12V SPI 1996

                            Коментар


                              #15
                              @snaiperisto: За да си поръчам "оригинален" червен ключ на фиат-а, цената, която ми обявяват FIAT е 200 до 400 евро според модела на имоишмайзера ми. Цена без доставка и монтаж. Сменя се имоилайзера + четеца... Допълнително по 100 евро на ключ или да си обуча ако мога моите към новия имоишмайзер. Айде, ходи плю пак...
                              Steliyan's Life!
                              FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                              Коментар

                              Working...
                              X