Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

София - Рилския манастир

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    София - Рилския манастир

    В неделя планувам да отида до Рилския...никога не съм ходил там...голям резил Интересува ме актуална пътна обстановка, нужни ли са ми вериги и т.н. Ако някой е ходил скоро да помага...а, и има ли много куки по този маршрут...Yellow_Flash_Colorz_PDT_06 Благодаря.
    M-Benz E 250 TD 150hp
    M-Benz 200d 75 hp
    Peugeot Bipper 1,3 HDI много малко конски сили

    #2
    няма да трябват веригипътя не е стръменизкачването е плавнона изхода на София има кукислед това на Драгичевов Дупница внимавай много навсякъде :D
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    Коментар


      #3
      Пич както ти казаха вериги ниама да ти трябват, ама за куките внимаваи много просто там са наи голямите боклуци не зимат никакви пари ( уча в гр.Рила) просто седят на радар на сякаде като завиещ на отбивката за рилски манастир през селата Кочериново и като влезещ в Рила просто виждайки табелка за населено място намали на 50 км че за 1 година изгоряхме с колегите около 10 пати общо заради тея и както насякаде много ни обичат софианците. Последния път ми се заядоха че нямам пожарогасител абе немам думиза тея гадове там.
      На мъж които знае как да чука винаги ще му отворят

      Коментар


        #4
        От Симеоново можеш да излезеш през Бистрица и от там направо в Дупница, за мен този маршрут е много по-красив, през планината. Много пъти съм го минавал.
        Fiat Punto ELX 1.9 JTD 80 к.с.
        Fiat Brava SX 1.4 12V - много хубава кола беше

        Коментар


          #5
          Мерси, колеги. Когато се върна ще дам пресно инфо...
          M-Benz E 250 TD 150hp
          M-Benz 200d 75 hp
          Peugeot Bipper 1,3 HDI много малко конски сили

          Коментар


            #6
            Само да не се разочароваш...аз смятам в близките 10 години да не ходя на тази голяма СЕРГИЯ...сичкото поп продава...еб...и, святото място са го направили за срам. сори, ма много се ядосвам като отиде човек на едно свято място, да се порадва, да си почине, а всички викат всичко се продава, една голяма сергия, забранено е да се правят снимки, забранено е да се снима с камера....разрешено е да се КУПУВА...бе пътя ще ти е доста по приятен.
            СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
            бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
            сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
            ИТАЛФЕСТ 2007

            Коментар


              #7
              Пътя е супер, освен няколко километра на излизане от София :D ...чист, сух и без много трафик. Куките бяха навсякъде . Там нямаше много хора и сергии, дори само едно заведение беше отворено.Срещнах обаче много Фиати, които дойдоха на куп, гледам ги всички със стария стикер ...а те - потребителите от митковския форум Yellow_Flash_Colorz_PDT_05 Хах, Ключаря също беше. Изучаваше в подробности заключващия механизъм на портите на Манастира... Yellow_Flash_Colorz_PDT_07 Yellow_Flash_Colorz_PDT_07 Yellow_Flash_Colorz_PDT_07
              M-Benz E 250 TD 150hp
              M-Benz 200d 75 hp
              Peugeot Bipper 1,3 HDI много малко конски сили

              Коментар


                #8
                msotiroff написа:
                Срещнах обаче много Фиати, които дойдоха на куп, гледам ги всички със стария стикер ...а те - потребителите от митковския форум Yellow_Flash_Colorz_PDT_05 Хах, Ключаря също беше. Изучаваше в подробности заключващия механизъм на портите на Манастира... Yellow_Flash_Colorz_PDT_07 Yellow_Flash_Colorz_PDT_07 Yellow_Flash_Colorz_PDT_07
                Да не са ходили на покаяние ?

                Коментар


                  #9
                  Immortal написа:
                  Да не са ходили на покаяние ?
                  SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                  Коментар


                    #10
                    Хах, не се сетих да ги питам Жената ми даваше зор да ходим на някакво аязмо и не им обърнах много внимание... ходил съм 7 км пеша - направо съм като пребит Yellow_Flash_Colorz_PDT_29
                    M-Benz E 250 TD 150hp
                    M-Benz 200d 75 hp
                    Peugeot Bipper 1,3 HDI много малко конски сили

                    Коментар

                    Working...
                    X