Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам телефони - останаха т630, 6230 и 5210

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам телефони - останаха т630, 6230 и 5210

    Update: 15.02.2008Нокиа 6230- перфектен, черен, зарядно, 128мб карта! Единствената козметична забележка е на задния капак и представлява две драскотини. Работи без проблеми! Цена 90лв. (коментар)Сони Ериксон Т630- запазен, работи без проблемиНокиа 5210- нормални забележки от употреба, работи без проблеми!

    #2
    п910- продаден

    Коментар


      #3
      8310 са продадени

      Коментар


        #4
        Останаха: 2хНокия 6230- по 80лв(двете заедно 150лв) 2хНокия 5210- по 30лв(двете заедно 50лв) Сони Ериксон т630-60лв

        Коментар


          #5
          soni ericsson t630 & nokia 5210- запазени за vrexcellent

          Коментар


            #6
            Останаха 2 бр. 5210 и 1 бр. т630..

            Коментар


              #7
              Поради несериозността на vrexcellent обявявам отново 5210 и т630 за продажба!

              Коментар


                #8
                Nokia-та и Sony-to + bt-90 лв.!

                Коментар


                  #9
                  Пичове НЕ СЕ ЛЪЖЕТЕ!!! Въпросното лице, което продава телефона е вече познат на Полицията ИЗМАМНИК!Ето линк към моето "супер приятно" преживяване, благодарение на този "страхотен пич".Пич, благодаря ти, че си "удържа на думата", благодаря ти, че си "истински мъж".... СМЕШНИК!!! :giggle: :nono: http://www.tuning.bg/forum/viewtopic.php?f=65&t=65928 - Темата е СИГНАЛ към всички вас да се пазите от този мошенник, продаващ КРАДЕНИ телефониКойто има желание да се среща със столичните следователи от местното районно поделение, да се отнясят с него като с първия крадец и отрепка, заради желанието на Митко (така се казва човекът, отговарящ на този номер - 0899383924) да изкара някой лев на наш гръб, и да разбере от първо лице единствено число какво е "Протокол за доброволно предаване на вещ" да заповяда на крадените телефони :bye:

                  Коментар


                    #10
                    a защо не напишеш, че се случи преди повече от година? Защо беше готов да изтриеш темата за измамник като чу, че ще ти дам пари? Защо не упоменаваш, че съм ти дал вече 100 лв.? Защо не упоменаваш, че направихме бартер за нокиа 8910, като още първия ден като се оказа прецакана и ти се обадих, каза, че нищо не можеш да направиш? Защо да не цитирам и милата ти фраза по телефона " аз си взех 100 лв. от теб и не съм капо, обаче ти си до тук по форумите" ...чест ти прави! А за четвъртък се разбрахме...

                    Коментар


                      #11
                      vectra написа:
                      a защо не напишеш, че се случи преди повече от година? Защо беше готов да изтриеш темата за измамник като чу, че ще ти дам пари? Защо не упоменаваш, че съм ти дал вече 100 лв.? Защо не упоменаваш, че направихме бартер за нокиа 8910, като още първия ден като се оказа прецакана и ти се обадих, каза, че нищо не можеш да направиш? Защо да не цитирам и милата ти фраза по телефона " аз си взех 100 лв. от теб и не съм капо, обаче ти си до тук по форумите" ...чест ти прави! А за четвъртък се разбрахме...
                      На коментарът ти съм отговорил, в темата която написах специално по повод измамата ти!

                      Коментар


                        #12
                        Момчета, не разваляйте боя с кавга Между другото що не се срещнете/чуете и да се разберете кой кого и какво, ми пишете тука
                        N.Y. State of Mind

                        Коментар

                        Working...
                        X