Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спешно заменям предна броня за Браво 2.0 ХГТ за предна броня

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Спешно заменям предна броня за Браво 2.0 ХГТ за предна броня

    Спешно заменям предна броня за Браво 2.0 ХГТ за предна броня за Браво 1.6 явно на 2.0 е малко по къса . Писна от тази взаимна незаменяемост на ламарините
    FIAT Bravo 1.6 16V '97

    #2
    Мислех, че знаеш, че HGT е различно на външен вид от останалите? Размерите му също са различни...
    Alles in Ordnung

    Коментар


      #3
      Ако знаех нямаше сега да си бия главата
      FIAT Bravo 1.6 16V '97

      Коментар


        #4
        Ще стане ли на 1.8 16V? А моята ще стане ли на твоята?

        Коментар


          #5
          Нямам Е-пер под ръка. Но бронята е подготвена за боядисване и до утре ако не се обади някой ще си имам броня от ХГТ. Е няма да е много красиво щото е малко по къса, но пък ще се газаря че съм с броня от ХГТ Yellow_Flash_Colorz_PDT_29.
          FIAT Bravo 1.6 16V '97

          Коментар


            #6
            давай да ги заменяме де, аз съм с браво HGT а ми сложиха измислена от по малките, с халогени е.млко я спуках та ще си доплащамеkrum_ktk@hotmail.com
            SASTEZATEL

            Коментар


              #7
              Ми това беше преди месец не знам как да изтрия поста за това още седи. Иначе бронята седи добре на моята кола, само ръбчето с калника се разминава, ама не е фатално. М/у другото моята броня е по дълга от на ХГТ-то за това ми идва къса щото калниците на ХГТ-то са по дълги, та не знам каква броня са ти сложили ама май не е от Браво
              FIAT Bravo 1.6 16V '97

              Коментар


                #8
                доколкото знам разликата при хгт-то е единствено в широчината на предница /мисля е като на мареа/, не в дължината на колата. А пък и калниците са по "раздути".
                "То, правото, е като хубава кобила на пазара. Който има повече пари, той я купува..." Йордан Радичков.

                Коментар


                  #9
                  toko написа:
                  доколкото знам разликата при хгт-то е единствено в широчината на предница /мисля е като на мареа/, не в дължината на колата. А пък и калниците са по "раздути".
                  Е да де :D Демек ламарините на предницата са като на мареята, но не стават за моята кола. Е успяхме да ползваме предния капак и бронята, което все пак е нещо
                  FIAT Bravo 1.6 16V '97

                  Коментар

                  Working...
                  X