Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

FIAT UNO 45s 90г. АГУ

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    FIAT UNO 45s 90г. АГУ

    Продавам Fiat Uno 45s, Януари 90-та г. 45 коня, 1000 кубика двигател, газова уредба, изпарител на половин година. Двигателя е в много добро състояние. Почти няма ръжда. Дава разход на газ 8.5/100 градско и 5.8-6.4/100 извънградско. Съединителя е сменяван преди година и половина. Фаровете са чисто нови. Колата си е осичка, лятото я карах по магистралата със 140 на газ. Но има страшно много забележки. Смених амортесьорите преди 8 месеца, в момента пак са за смяна. Предните гуми са зле. Има теч на спирачна течност, спирачните дискове са за смяна, консумативите са за смяна (купил съм нов ангренажен ремък), задната чисачка не работи, задната кора е разпрана, повдигачния механизъм на шофьорския прозорец е прецакан и се затваря с подпиране, няма капак на десния мигач забележки във външния вид. Дървено изпълнение си е тая колица, много се чупи, писна ми и си купих Алфа. Ако някой, който разбира и има желание да си я направи като за него и да си я поддържа и кара в града или за риба, давам му я за 600 лв. Харчи малко пари като гориво и двигателя си е екстра. Тествах Ситроен Саксо 1.5 дизел 99-та и Сузуки Алто бензин 1.1 2004-та. Ами не можеха да стъпят на малкия пръст на "дърпането" на Фичо. Мислех да си я стегна за мен в града, но .. фръкнаха мн парици за Алфата като семейна кола. И сега ше си я карам на 10/100 дизел тел.: 0888/52-72-64 - Боби

    #2
    Колко врати и пусни някоя снимчица ,ако е удобно
    cinq 16V, Delta 1 2.0

    Коментар


      #3
      3 врати е. Оф, за снимките си много прав, съвсем изключих. Значи като я измия, ще я снимам и ще кача.

      Коментар


        #4
        Коя маска е
        cinq 16V, Delta 1 2.0

        Коментар


          #5
          Ето тук и снимки. http://picasaweb.google.bg/minddwell/FiatUno45sДавам я и с още 2 гуми + резервната.

          Коментар


            #6
            Продаден! Успех на всички

            Коментар

            Working...
            X