Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Части за Браво 2.0 ХГТ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Части за Браво 2.0 ХГТ

    Продавам десен калник за Фиат Браво 2.0 HGT, може би става и за някой други модели на Браво/Брава/Мареа, но не става за Браво 1.6, което разбрах след като го бях купил. Като отличителен белег мога да посоча че за 2.0 е с дълъг мигач за разлика от 1.6. Също ми се намират за Браво 2.0 ХГТ двата макферсона комплект с полуоска, с главина, спирачни дискове и спирачен апарат.Ако някой го интересува може да ми пише
    FIAT Bravo 1.6 16V '97

    #2
    Кажи за дисковете и апаратите? Предни? Задни? Колко парички?
    Alles in Ordnung

    Коментар


      #3
      Zaphod написа:
      Кажи за дисковете и апаратите? Предни? Задни? Колко парички?
      Двата предни са. За цената ако те интересува ми пиши евентуално да се видим и ако ти вършат работа, предполагам ще се разберем.
      FIAT Bravo 1.6 16V '97

      Коментар


        #4
        ...

        Коментар


          #5
          hf hpe написа:
          дай телефон и цена за калникаили на office@veda-rent.com
          Писах ти на е-мейла, но за да знаят и другите 60лв търся на калника заедно с мигача.Предполагам че е приемлива цена
          FIAT Bravo 1.6 16V '97

          Коментар


            #6
            Това са частите за Браво 2.0 ХГТ, които имам и съответно парите, които им търся. При интерес на лични, nikirolboy@yahoo.com или 0888500747 - Николай:1. Спирачни апарати с дисковете с датчика за АБС - 100лв (ляв и десен по отделно)2. Полуоска с каретата - 80лв (лява и дясна поотделно)3. Макферсон (амортисиор Монрое+пружина) - 60лв (единя, общо 120лв)4. Десен калник+мигач 60лв (евентуално става за Мареа)5. Халоген 50лв -- мисля че става за всички видове Браво/Брава/Мареа (може и малко скъп да го давам, но пък те се чупят доста а не знам от каде ако се счупи моя бих го взел за по-малко пари)NB:Частите са втора употреба, но изглеждат в много добро състояние, но не мога да кажа на колко километри са, ако някой има интерес може да се обади да ги види и да си прецени дали му вършат работа.
            FIAT Bravo 1.6 16V '97

            Коментар


              #7
              Сега видях че имам и пета за двигателя, ако на някой му трябва да се обажда :D
              FIAT Bravo 1.6 16V '97

              Коментар


                #8
                Сагата продължава и носачите на 2.0 не са съвместими с моите Продават се ляв и десен носач за Браво 2.0,направо цялото окачване и ляво и дясно за Браво 2.0 имам, предполагам че стават и за Мареа, но не съм 100% сигурен!
                FIAT Bravo 1.6 16V '97

                Коментар


                  #9
                  абе човек къде си пазарувал та си купил толко части за 2.0, които не стават на 1.6???
                  FIAT BRAVO 1.6 16V

                  Коментар


                    #10
                    Имаше едно блъснато 2.0 в една морга на околовръстното и като не знаех тогава за разликата голямо набутване
                    FIAT Bravo 1.6 16V '97

                    Коментар


                      #11
                      носачите нови ли са? и имаш ли фар за мъгла?
                      "То, правото, е като хубава кобила на пазара. Който има повече пари, той я купува..." Йордан Радичков.

                      Коментар


                        #12
                        toko написа:
                        носачите нови ли са? и имаш ли фар за мъгла?
                        Носачите са от въпросното блъснато ХГТ, бяха ми ги сложили на моята но при сглобяването се оказа че са 2.5 см по дълги от мойте единя. tomazo прояви интерес, но ако се откаже и ти прояваваш интерес ще ти се обадя.Фар за магла нямам. Продавам и кората за под двигателя на ХГТ, съответно търся такава за Браво 1.6, майсторите казаха че не могат да ми я монтират Въпросната кора е доста дифицитна и има леки забележки, помня че доста хора май търсеха такава Готов съм и да я заменя за кора за моята кола :D
                        FIAT Bravo 1.6 16V '97

                        Коментар


                          #13
                          blader написа:
                          toko написа:
                          носачите нови ли са? и имаш ли фар за мъгла?
                          Носачите са от въпросното блъснато ХГТ, бяха ми ги сложили на моята но при сглобяването се оказа че са 2.5 см по дълги от мойте единя. tomazo прояви интерес, но ако се откаже и ти прояваваш интерес ще ти се обадя.Фар за магла нямам. Продавам и кората за под двигателя на ХГТ, съответно търся такава за Браво 1.6, майсторите казаха че не могат да ми я монтират Въпросната кора е доста дифицитна и има леки забележки, помня че доста хора май търсеха такава Готов съм и да я заменя за кора за моята кола :D
                          явно носача не ме интересува, но виж кората... какви са "малки забележки" и здрава ли е на местата за захващане?
                          "То, правото, е като хубава кобила на пазара. Който има повече пари, той я купува..." Йордан Радичков.

                          Коментар


                            #14
                            toko написа:
                            blader написа:
                            toko написа:
                            носачите нови ли са? и имаш ли фар за мъгла?
                            Носачите са от въпросното блъснато ХГТ, бяха ми ги сложили на моята но при сглобяването се оказа че са 2.5 см по дълги от мойте единя. tomazo прояви интерес, но ако се откаже и ти прояваваш интерес ще ти се обадя.Фар за магла нямам. Продавам и кората за под двигателя на ХГТ, съответно търся такава за Браво 1.6, майсторите казаха че не могат да ми я монтират Въпросната кора е доста дифицитна и има леки забележки, помня че доста хора май търсеха такава Готов съм и да я заменя за кора за моята кола :D
                            явно носача не ме интересува, но виж кората... какви са "малки забележки" и здрава ли е на местата за захващане?
                            Най-добре е при интерес да се види, иначе едното уше е отчупено, но мисля че няма проблем да се сложи, просто не става за под моя двигател иначе майсторите щяха да ми я сложат. Като се замисля ако за фар за мъгла случайно имаш предвид халогена, намира ми се
                            FIAT Bravo 1.6 16V '97

                            Коментар


                              #15
                              дай телефон да ти звънна!
                              "То, правото, е като хубава кобила на пазара. Който има повече пари, той я купува..." Йордан Радичков.

                              Коментар

                              Working...
                              X