Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Автомобилно състезание - В.Търново

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Автомобилно състезание - В.Търново

    След 30 г. във В. Търново отново ще има автомобилно състезание След пауза от почти 30 години Велико Търново отново ще бъде домакин на автомобилно състезание.

    #2
    е това е купон вече !!!!!!!!

    Коментар


      #3
      Супер може да имаме и представители от севлиево?!

      Коментар


        #4
        Ние тука една агитка от Русе мислим да ви навестим в неделя Търновци Най-накрая още едно състезание в Северна БГ
        Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

        Коментар


          #5
          ами ще дойдете ами няма само ние да идваме в русе очертава се голям купон!!! така като гледам подготовката ще е супер и трасето си е доста добро!!!

          Коментар


            #6
            http://www.rally-club.bg/pista-tarno...lament2008.pdfЕто малко информация относно състезанието!!!

            Коментар


              #7
              Ехаааа, аз ще гледам от терасата, точно на старта!

              Коментар


                #8
                Mindzu написа:
                Ехаааа, аз ще гледам от терасата, точно на старта!
                да щото живееш там

                Коментар


                  #9
                  Супер събитие :D

                  Коментар


                    #10
                    Mindzu написа:
                    Ехаааа, аз ще гледам от терасата, точно на старта!
                    Аз мислех от Негро да го гледам, ама размислих, ще ти дойда на гости! Слагай по 1 шезлонг на тераската и по едно сокче.

                    Коментар


                      #11
                      Mindzu написа:
                      Ехаааа, аз ще гледам от терасата, точно на старта!
                      Дано да ти е голяма тераската че се каним 10стина човека да ти доидем на гости Ся сериозно колеги Търновци даите акъл къде е удобно да се спира и къде има готини местенца за гледане?

                      Коментар


                        #12
                        Аааа..не обаждам..шегувам се! Кафе Negro, но там ще е фул! Друго по-високо място не се сещам...

                        Коментар


                          #13
                          аз Вече съм резервирал маса на терасата на Негро може там да съм ама може и на Високия блок (Полтава 13) имам човек който ще отвори вратата на покрива от там се вижда цялата писта ама ще е много високои ще вийдам колите като мравки. също така ако пускат да се стои под моста може там да се гледа яко е в Русе на състезанието бях подмоста и направо се изкефих на МАХ винаги там вкарваха другата предавка и става една лудница нее за описване

                          Коментар


                            #14
                            Затварят улици заради рали Улици ще бъдат затворени за движение заради авторалито на 29 и 30 март във Велико Търново.В събота от 13 до 18 ч. ще бъде затворен бул.

                            Коментар


                              #15
                              Ей няма да се научат най-накрая каква е разликата между писта,рали и планинско.Прости хора има навсякъде ,ама май тея дето отразяват автомобилните състезания са изгонени футболни журналисти.То вече стана като наречие думата "рали" за автомобилно състезание.Да си коментират там тъпия футбол и като не разбират да не се обаждат,много ме дразнят такива идиотщини,че си мислят че е и вярно
                              Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

                              Коментар

                              Working...
                              X