Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оригинален касетофон за Bravo/Brava/Marea

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Оригинален касетофон за Bravo/Brava/Marea

    Продавам оригинален касетофон за Мареа Модел AD 185 Mцена: 30 лв.
    Прикачени файлове

    #2

    Коментар


      #3

      Коментар


        #4
        Колега да те питам взаимно заменяеми ли са касетофоните защото моя е друг модел?Не ме интересуват РДС-и и т.н.Интересувам се само дали управлява чейнджър?
        FIAT TIPO 1.4ie

        Коментар


          #5
          madpetio написа:
          Колега да те питам взаимно заменяеми ли са касетофоните защото моя е друг модел?Не ме интересуват РДС-и и т.н.Интересувам се само дали управлява чейнджър?
          Честно казано незнам нищо като си зех фиата понеже имах CD от предната ми кола и махнах касетофона и си сложих Cd-то и сега касетофона не ми трябва и го продавам качил съм снимка и съм написал модел защото нищо нз за касетофона само знам че си бачка питай някой друг ако знае

          Коментар


            #6
            madpetio написа:
            Колега да те питам взаимно заменяеми ли са касетофоните защото моя е друг модел?Не ме интересуват РДС-и и т.н.Интересувам се само дали управлява чейнджър?
            Този със сигурност не управлява чейнджър. Иначе няма проблем да си го монтираш в твойта кола
            Fiat Croma 1.9 16v Mjet автомат

            Коментар


              #7

              Коментар


                #8
                За задните тон-колони има ли изход от касетофона.Може ли една по-детайлна снимка от задната страна на касетофона, там дето са буксите?
                Renault Clio 1.5 dci / Fiat Brava 105JTD / 1999 год.
                http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=43195

                Коментар


                  #9
                  Skip_01 написа:
                  За задните тон-колони има ли изход от касетофона.Може ли една по-детайлна снимка от задната страна на касетофона, там дето са буксите?
                  Ми мисля че си има то и кабели имах искарани до заднита само дето колони нямаше ма щом са изкарали кабели значи може а снимка ша видя да кача

                  Коментар

                  Working...
                  X