Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Аудио

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Аудио

    Здравейте колеги, имам едно въпросче свързано с аудиото.Решил съм да си запазя оритиналното касетофонче и да си монтирам допълнително СД под жабката на моята Брава.Въпроса ми е: Мога ли да вържа предните колони в паралел със оригиналния касетофон , така че ако пожелая да може и той да ми дрънка. Просто се съмнявам дали ще изгори крайното стъпало на единия или другия при различни режими на работа.Ами ако включа и двете какво ли ще стане?Благодаря Ви!!!

    #2
    Струва ми се че при това връзване ще сменяш крайни стъпала или на радиото или на СД то май ще е по лесно да си вземеш един дискмен предлагат и адаптер които прилища на компакт касета пъхаш го в оргиналното радио и си слушаш през него има и адаптери с които да захранваш дискмена спокоино за около 120 - 130 лв мойе да си спретнеш цялото нещо и дискмена да свири и мп3 ки

    Коментар


      #3
      Няма начин да стане по начина който мислиш. Ако толкова много държиш да ти свирят и двете, измисли нещо с някво ключе или от сорта, но ЗАДЪЛЖИТЕЛНО трябва да прекъсваш и двата извода към говорителя.
      FIAT Tipo 1,4mi - EX
      Alfa Romeo 146ti - EX
      Alfa Romeo 156 2,4JTD

      Коментар


        #4
        Аз не мога да си представя да имаш мп3 плейър и да искаш да свириш и оригиналния? Та четири изхода не ти ли стигат? А и какво - всеки път ще включваш и двата ли?
        Alles in Ordnung

        Коментар


          #5
          Въобще не виждам какъв е смисъла да запазваш стария.

          Коментар


            #6
            Просто ми е необходим , за фасон, изглежда много добре , и ми харесва а иначе е много стандартно. Това е

            Коментар


              #7
              Еми нека си стои просто като част от таблото и не го използвай. Само презакачи колоните.
              Bravo 1.6 16V '97

              Коментар

              Working...
              X