Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продава се Fiat Uno 1.3 Turbo i.e.- Продадено:

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продава се Fiat Uno 1.3 Turbo i.e.- Продадено:

    Първа регистрация 01.04.87г.Тип двигател: бензиновМощностзаводски) 105 к.с.Цвят: ЧервенСкоросна кутия: ръчнаПробег: 210000 км. Продавам я защото ми трябват пари за да започна сезона иначе не бих се разделил със нея, като знам колко работи съм сменял и подобрявал по нея. Които има интерес да пише, колата е много добре запазена за годините си няма да тропне или да хлопне някаде, почти всичко е сменено по окачването, остана само два лагера на главините отзад и накладки, които съм ги купил. Преди 5000 км са сменяни бутала, основни лагери, глава, клапани, нова турбина от пунто, нов кулер oт Fiat Dukato, комплект съединител с лагер, от кулектора тръгва права тръба 63мм неръждавеика до отзад спортно гърне неръждавеика.Колата има буст контролер и клапан за налягането на горивото, както и оборотомер с лампа(които не е монтиран), нови дискове и накладки отпред, филтър KN, салона е много запазен за годините си, лети джанти 15’’ АЛЕСИО почти нови, купени са март 2007 + 4 бр.фланци 40лв. броиката и секретни болтове към тях, халогени, прагове и раздувка на задната проня. Има и доста работи които не се сещам сега. Цената е 2 500 лв. със 15-ките ,праговете и разспънката на задната броня. Цена със 13’’ СТИЛАУТО (оригиналните и) джанти и без праговете и допълнението към задната броня 2 000 лв. Ето ви много снимки да разглеждате. Телефона ми е 0878 220 557 Наско http://www.snimka.bg/album.php?album_id=193728
    punto gt3 98'

    #2
    Нов бов клапан, днеска му смених левия фар с нов, турбото надува до 0.8 бара. Спортни пружини и газови амортисьори, двойно деистващи, задните са чисто нови, централно и аларма.
    punto gt3 98'

    Коментар


      #3
      айде бе никой ли неще едно малко адреналинче, да му настръхва косата, днеска му смених маслото с Mobil 10W40.
      punto gt3 98'

      Коментар


        #4
        Това Уно го знам, въврви много доволно. По Слънчев бряг даваше газ. :D
        Uno Turbo RulZz

        Коментар


          #5
          как няма да го искат бе насе ако продам моя ковчег го лапвам ведна ама...Колата определено си заслужава

          Коментар


            #6
            искат го ама само джантите ако може Yellow_Flash_Colorz_PDT_21 е неможе само джантите Yellow_Flash_Colorz_PDT_02
            punto gt3 98'

            Коментар

            Working...
            X