Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ПРОДАВА СИ ТИПОТО 2000 16V ЗАСЛУЖАВА СИ ЗА ЦЕНИТЕЛИ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ПРОДАВА СИ ТИПОТО 2000 16V ЗАСЛУЖАВА СИ ЗА ЦЕНИТЕЛИ

    ПЪРВА РЕГИСТРАЦИЯ 1993 г.КОНЕТЕ СА 147ЕЛ. СТЪКЛА, ОГЛЕДАЛА, ЦЕНТРАЛНО Колта е на 20 000 км. след пълен основен ремонт. Сменени са: носачи, вътрешни и външни и накрайници (MOOG),амортесьори( BILSTEIN), МАСЛА(MOTUL), филтри, ремъци, кабели за свещи, свещи, нови зимни гуми,газова уредба има и пълно каско за 2008г. Цена 3200 лв.Има и допълнителен комплект летни гуми 16-ки с тях цената е 3800 лв.НЕ МОГА ДА МУ РЕДАКТИРАМ СНИМКИТЕ, НОМОЖЕ ДА ГО ВИДИТЕ В МОБИЛЕ.Тел.: 0898/590-633
    Прикачени файлове

    #2
    Добавям ти снимките. Колата наистина си заслужава.
    Прикачени файлове
    Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
    Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

    Коментар


      #3
      МНОГО БЛАГОДАРЯ ЗА ЖЕСТА. ИМАШ ЕДАН КРЪЧМА ОТ МЕН.

      :P :P :P :P :P :P

      Коментар


        #4
        ПРОДАВА СИ ТИПОТО 2000 16В ЗАСЛУЖАВА СИ ЗА ЦЕНИТЕЛИ

        ПРЕДЛОЖЕТЕ ЦЕНА ВИЕ

        Коментар


          #5
          Защо на мотора пише Ланчиа Турбо колата е много готина, изглежда супер запазена...успех!
          A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
          e30 forever!

          Коментар


            #6
            BEX---GT написа:
            Защо на мотора пише Ланчиа Турбо колата е много готина, изглежда супер запазена...успех!
            Не изглежда зле тоя надпис, даже вдъхва доверие и от него лъха на мощност.
            Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

            Коментар


              #7
              Plastex написа:
              BEX---GT написа:
              Защо на мотора пише Ланчиа Турбо колата е много готина, изглежда супер запазена...успех!
              Не изглежда зле тоя надпис, даже вдъхва доверие и от него лъха на мощност.
              Това е само капак. И понеже и ланча имат такъв мотор, и въобще това е мотор който се слага на делта интеграле. Колегата явно му е липсвало неговото капаче и такова е намерил. От долу се намират кабелите за свещите.@vladifiatТипото си личи, че е правено, джантите са много хубави, и 100 % върви адски! Не се мешам, но според мен цената му не е близка с реалната. А колата е доста ценна принципно! Изпоразмазаха ги повечето рацери и не останаха вече такива ...Колега, защо на местото на АБС-а има пищялка за аларма ? И какъв разход горе-долу ти дава ?

              Коментар


                #8
                ПРОДАВА СИ ТИПОТО 2000 16В ЗАСЛУЖАВА СИ ЗА ЦЕНИТЕЛИ

                За капака си прав колега когато го купих колата липсваше и първият който ми попадна беше този Колкото до колата наистина е уникално запазена за годините си няма абс но и без него спира доста добре Колкото до разхода при нормално каране(до 4000 4500 оборота) градско бензин 12 до 12,5 Газ 13 до 14 Който ви изнесе данни за по малък разход от този за 2000 кубиков двигател да знаете от мен че не е истина а реклама на автомобила му Занимавам се с италиански коли от доста време и всичките са били с 2000 куб двигатели имах включително и 131 абарт Май много се отнесох но с две думи тези двигатели дават под 12 на 100 само извън градско Колеги колата си заслужава за сериозни хора ще направя и сериозен коментар на цената Който я вземе ще остане много доволен Всичко които съм написал за нея отговаря на действителността Пак ще напиша продавам я защото строя къща и съм на зор за париКолега призовавам те да си изключиш ’капслока’ за да спреш да пишеш с големи букви.По форумите това се възприема за викане, а ти едва ли точно това правиш.екип фиат-бг.оргРедакция по желание на потребителямодераторски екип на fiat-bg.org

                Коментар


                  #9
                  ПРОДАВА СИ ТИПОТО 2000 16В ЗАСЛУЖАВА СИ ЗА ЦЕНИТЕЛИ

                  много се извинявам на всички не съм имал време да се науча да работя с компютър много добре защото повечето от него прекарвах в гаража симай съм пропуснал едно то правилата на форумазаглавието пак ли се пише с малки букви и ще е проблем ли да не редактирам горния текст защото ще ми отнеме около 20 минути много бавно пиша

                  Коментар


                    #10
                    ПРОДАВА СИ ТИПОТО 2000 16В ЗАСЛУЖАВА СИ ЗА ЦЕНИТЕЛИ

                    Забравих да напиша че са сменени още радиатор и всички гарнета

                    Коментар


                      #11
                      Браво браво! Типото изглежда пазено, а такива 2.0 16V има много малко! Ако ми трябваше хубава кола сега веднага му се хвърлях! :D
                      ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
                      // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

                      Коментар


                        #12
                        Имаш ЛС

                        Коментар


                          #13
                          ПРОДАВА СИ ТИПОТО 2000 16В ЗАСЛУЖАВА СИ ЗА ЦЕНИТЕЛИ

                          Няма ли интерес към колата в този форум ?Всички ме питат само за джантите е вярно е те са много добри но ги продавам с колата ако някой я вземе без тях ще ги пусна по форумите

                          Коментар


                            #14
                            ПРОДАВА СИ ТИПОТО 2000 16В ЗАСЛУЖАВА СИ ЗА ЦЕНИТЕЛИ

                            Днес бях на пазара за коли Горубляне. Чудя се как може хората да дават по 3000-4000лв за толкова избушени голвчета а аз каква кола продавам за същите пари???

                            Коментар


                              #15
                              ПРОДАВА СИ ТИПОТО 2000 16В ЗАСЛУЖАВА СИ ЗА ЦЕНИТЕЛИ

                              Ето още една екстра към колата заден спойлер орегинален

                              Коментар

                              Working...
                              X