Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

пунтото бега хастра бе....

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    пунтото бега хастра бе....

    аз да си споделя какво ми се случи ... та снощи пускам от бояна към центъра и ре6их да мина през омв-то на околовръстното да сипа гориво малко , че стрелката беше извън скалата вече ахахах както и да е та сипах си бенз и тръгвам по околовръсното посока шела да си направя обратния завои и да тръгна пак към центъра обаче хоп некво момче с една хлопел хастра разбираши ... ми излезе от ляво и запчна да задава яко гас обаче нещо не прецени ситуацията както требва маи защото тои не знае , 4е пунтака е болен от бяс ахахаха както и да е... и аз гас след него и оп го гледам пуска лев мигач..... и тои ше прави обратен прави тои обратен обаче и аз след него права обратен и хоп го изненадах от дясно и гас на пунтака колко може и така до края на 3та некаде и доиде момента да намаля защото требваше да завия в отбивката за към центъра та мисълта ми беше , 4е му скъсах шортите на момчето с GSI-то предполагам , че е била 16v защото ревеше меко казано като камаз ... а и разликата не беше повече от 2 коли ..... И съм много доволен държа да подчертая , че Фиата е автомобил с които боянските рацери требва да се съобразяват защото иначе ще бъдат принудени да гледат готината дупара на пунтото всеки път ! ахахахахахаха :D много много се кефа еии :D хахаахахаххахахаххаХАХАХАХАХАХАХА :D
    sprel sum .

    #2
    спрел си

    Коментар


      #3
      ахаха що ми четеш подписа ?
      sprel sum .

      Коментар


        #4
        така се случи, аз само го погледнах ама нали много бързо чета и вече го бех прочел и изкопирал даже :Дпп. доре си го наказал хлопела, и аз наказвам ама секви породи кучета

        Коментар


          #5
          ти имаш проблем с кучетата ли бе ? paxaxaxaxaxaxaxa
          sprel sum .

          Коментар

          Working...
          X