Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ГАЗИФИЦИРАХ СЕ :)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ГАЗИФИЦИРАХ СЕ :)

    Газифицирах се.Не бях монтрирал АГУ до сега, ама взе че стана Yellow_Flash_Colorz_PDT_06

    #2
    Ха честито и да кажеш колко ти харчи
    Alles in Ordnung

    Коментар


      #3
      честито.... и аз съм със същата кола ... я кажи каква сложи колко пари е и каде я монтира вслучай че си от София...
      Fiat Brava 1.6 16V '98

      Коментар


        #4
        SSPURSS написа:
        честито.... и аз съм със същата кола ... я кажи каква сложи колко пари е и каде я монтира вслучай че си от София...
        Ел. изпарител - BRC, Смесителна плочка, Бутилка - тип резервна гума, нивомер за газта, тръби за газта, маркучи за водата, маркучи за газта, ел превключвател = 400 лв.Монтирахме я с един приятел.

        Коментар


          #5
          Чшшш братче , а симулаторчето? Не го забравяй, защото лошичко...
          Газови уредби , монтаж , диагностика , ремонти на бензинови двигатели , ауспуси...
          София , Горубляне ,ул. Самоковско Шосе 1 (срещу ОМВ на автоборсите) 978-20-82 973-67-24 0877-27-20-21

          Коментар


            #6
            The_Machine написа:
            Чшшш братче , а симулаторчето? Не го забравяй, защото лошичко...
            симулатор не съм слагал, защото и на другата брава нямам симулатор. 4-5 месеца ше станат вече откак е на газ и няма проблеми. Нужно ли е симулатор и на кое? Ако имаш предвин на инжекторите, само съм ги прекъснал през релето.

            Коментар


              #7
              Хм... не съм привърженик на релетата , ама щом е станало - браво :D
              Газови уредби , монтаж , диагностика , ремонти на бензинови двигатели , ауспуси...
              София , Горубляне ,ул. Самоковско Шосе 1 (срещу ОМВ на автоборсите) 978-20-82 973-67-24 0877-27-20-21

              Коментар


                #8
                свети ми лампата на инжекциона когато карам на газ, но то е нормално защото дюзите са прекъснати. Когато мина на бензин изгасва.днес минах към 300км и няма грижи. дори на газ мотора е по-спокоен.

                Коментар


                  #9
                  махни я тази лампа от таблото и си готов,или и нея я прекъсни през реле

                  Коментар


                    #10
                    честитокажи колко гори като засечеш
                    2015 Renault Megane Expression GT
                    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                    Всичко за FIAT Bravo 2007

                    Коментар


                      #11
                      Според мен е желателно да се сложи симулатор на инжекционите, за да не трупа ECU-то грешки и да не се влоши в последствие работата на бензин.
                      Tempra 1.8 i.e. SX SW 1995 г.
                      двигател 836А5.000 MPI-WEBER- MARELLI IAW 8F

                      Коментар

                      Working...
                      X