Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Една седмица от живота на системния администратор

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Една седмица от живота на системния администратор

    Понеделник:Пристигнах на работа, както обикновенно - в 7 и 30. Във фирмата всички гледат като оксиженисти 3-ти разряд. Реших да си почина малко след почивните дни. Затворих се в кабинета, изключих телефона, гледах филмчета, играх CS.Вторник:Пристигнах на работа, както обикновенно - в 7 и 30. Покрих се до 9. И кой идиот ми звъни в 8 и 30? Ако съдя по номера - от счетоводството. Второ обаждане точно в 9. Мразя ги тия! Искат да им включа компютъра. Странно - в петък всичко си беше ключено и работеше. Занасям се до тяхната стая. Отварям вратата и ръката ми инстинктивно отива на мястото, където (като бях в казармата) стоеше кобура. Направили си ,,вътрешно преаранжиране
    Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
    Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

    #2
    мноооооооооооооооооооооооооооооо яко....
    Влиза любимата ми юристка (26 годишна, неомъжена, собствена квартира). - Макси, а оптична мишка имаш ли? - А на теб за какво ти е? Нали скоро ти дадох нова - Да, ама оптичната по-хубаво се търкаля по падчето. Дадох и обикновенна мишка в прозрачен корпус с лампичка вътре. Като включиш компа и мишката свети в красив виолетов цвят (Тия оптична от топчеста не различават!). Получавам целувка по бузата и нежно намигване. Настроението ми рязко се покачва. След секунди връхлита приятелката й (30 годишна, разведена, собствена квартира) със същия въпрос... явно е чакала на вратата. Тържествено връчвам същото устройство. Получавам въздушна целувка и два бонбона.
    те това най-ми хареса....
    Fiat Punto 1.1-Синята птица
    Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
    Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

    Коментар


      #3
      Re: Една седмица от живота на системния администратор

      GTipo написа:
      ...След обяда отивам в базата. Нещо им бил мажел копира. Махнах девелопера. Ми ще маже, контейнера за отработен тонер е пълен догоре. Питам за кутийка да изсипя тонера. Не дадоха. Сами са си виновни. Изсипвам тонера в кенефа. А тонера не се мокри. И не потъва. И ако пикаеш отгоре се вдига до тавана. Сядам и сглобявам копира обратно. В коридора изведнъж започват да се раздават майни, в стаята влита човек, приличащ на миньор, работил 2 смени една след друга. Чакай да позная къде е пикал. Като си махна очилата заприлича на Мики Маус. Аз истерично се зарових в копира. След отстраняването на всички проблеми пих кафе със склададжиите и изплюсках половин торта...
      Това беше добро. И ново.Я и аз да извадя моя култов пасаж
      I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

      Коментар


        #4
        Намерете си сериала IT Crowd. Ей тъй както го четете по-горе - ей така е и сценария особено първите серии. Има го на арената, има и субтитри.

        Коментар


          #5

          Коментар


            #6
            Хахаха доста от случките ги има и в мойта работа! :DОт доста запален фен на IT Crowd (колега) разбрах, че 3ти сезон няма да има! Тоест ще има, но вече ще е американски! Yellow_Flash_Colorz_PDT_38
            ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
            // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

            Коментар


              #7

              Коментар

              Working...
              X