Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Наем на колесар за 1 ден :?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Наем на колесар за 1 ден :?

    Здравейте Дали ще се намери някой който да услужи с един колесар ? за 1 ден ?Много ми трябва колесар а няма от къде да го взема ... искам да си докарам колата от пловдив до софия ... но не е в състояние да го направи на собствен ход а ... на пътна помощ не ми се дават 800 лева които ми поискаха ...та ако някой може да услужи бих го почерпил Или ако знаете от къде мога да наема колесар ? пак може да споменете ще ми помогнете много
    Fiat Tipo Turbo Integrale | powered by ICIDesign
    Fiat Marea 1.6 16v

    #2
    Пловдив-София 800 лева Yellow_Flash_Colorz_PDT_37 тия да не са откачили по колко излиза това на километър ,че те Еконт ще ти вземат по малко бе човек.Познат в събота си купи Мотоциклет и го изпрати по Еконт от Кюстендил до В.Търново за 54 лв.Ами да сега пробвах с ел.калкулатора на Еконт и за 1000 кг дава 420 лв.
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      #3
      абе незнам ама ми искат по 1.80 на празен ход и 3.70 с кола (на километър)150*1.8 + 150*3.7 = 879 лева :D
      Fiat Tipo Turbo Integrale | powered by ICIDesign
      Fiat Marea 1.6 16v

      Коментар


        #4
        ok

        колега мога да ти уредя да ти я дикарарт за много по евтино ако искаш :D

        Коментар


          #5
          абе проблема е че съм много зле с финанситета гледам някакси да го докарам колкото може по тънко че ...иначе намерих човек в пловдив който ми иска 200 лева да я докара но и те са ми много имайки впредвид че съм я купил колата и ми предстои да налея в нея още към 1000 за ремонт
          Fiat Tipo Turbo Integrale | powered by ICIDesign
          Fiat Marea 1.6 16v

          Коментар


            #6
            Tornado написа:
            Пловдив-София 800 лева Yellow_Flash_Colorz_PDT_37 тия да не са откачили по колко излиза това на километър ,че те Еконт ще ти вземат по малко бе човек.Познат в събота си купи Мотоциклет и го изпрати по Еконт от Кюстендил до В.Търново за 54 лв.Ами да сега пробвах с ел.калкулатора на Еконт и за 1000 кг дава 420 лв.
            За жалост още коли не карат - мотоциклети и велосипеди ги качват с другите пратки в камионите, но автомобили няма начин. Преди година дори имаха много готина оферта Евро палет до 1 т 48лв с ДДС. Дори цената беше за доставка от врата до врата, сега мисля че е 54 лв, но вече е от офис на еконт до офис на еконт.
            Punto SX 1.1 55

            Коментар

            Working...
            X