Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Части за Фиат Мареа

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Части за Фиат Мареа

    Колеги дали ще има интерес от една мареа на части ? Пишете ако имате нужда от нещо да пусна цена и снимки. Двигателя е 2.0 20V 5 цилиндров. С вс екстри е, газов инжекцион. Пишете ако има интерес имам снимки и не е проблем да снимам каквото и да е

    #2
    Машинка на клапа за външния въздух ,подлакътник и външни дръжки на вратите 4 бр,ако може цените.
    FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

    Коментар


      #3
      Тая машинка трябва да ми кажеш къде седи. Подлакътник има но е бежав. такъв е кожения салон / продаден е обаче /. Дръжките на вратите ако говориш за външните са по 20лв на дръжка. Имам снимка на дръжките ако си заинтересован

      Коментар


        #4
        Машинката стои зад жабката и над вентилатора на парното обикновенно е мръсно бял цвят и е по м алка от цигарена кутийка ,а за подлакътника пласмасата какъв цвят е .Дано ти стана ясно къде стои тази машинка.
        FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

        Коментар


          #5
          антикрилата на прага, пред задните гуми има ли ги, трябва ми дясното - зад до-шофьора фаровете седат ли, с лупи ли са?
          A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
          e30 forever!

          Коментар


            #6
            BEX---GT написа:
            антикрилата на прага, пред задните гуми има ли ги, трябва ми дясното - зад до-шофьора фаровете седат ли, с лупи ли са?
            За антикрилата трябва да погледна утре. Фарове има - перфектни Валео 80 кинта на бройка. Незнам да ти кажа чесно с лупи ли са... имам снимка

            Коментар


              #7
              Газовия инжекцион - цена и окомплектовка?Предполагам, че няма проблеми да се сложи на 1.6.
              Alfa 159 SW 2.4 Ti
              Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
              "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

              Коментар


                #8
                gamma написа:
                Газовия инжекцион - цена и окомплектовка?Предполагам, че няма проблеми да се сложи на 1.6.
                Окомплектовката е пълна!Цената е 500 лв. Аз обаче предполагам, че имаш с 1 цилиндър по-малко

                Коментар


                  #9
                  Уффф, че съм прос... То си пише два литра.п.с. Вече сънувам газови инжекциони, щото тук ми обаждат едни цени...
                  Alfa 159 SW 2.4 Ti
                  Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
                  "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

                  Коментар


                    #10
                    :D Няма проблеми, колега! Дано си намериш нещо изгодно!

                    Коментар


                      #11
                      Задните врати с ел стъкла ли са и ако да каква е цената?Комби ли е?

                      Коментар


                        #12
                        1115 написа:
                        Задните врати с ел стъкла ли са и ако да каква е цената?Комби ли е?
                        Комби е! Задните стъкла са електрически. Цената обаче утре ако не е проблем.

                        Коментар


                          #13
                          И да питам за конзолата за управление на ел стъклата на шьофиорската клко струва.
                          FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

                          Коментар


                            #14
                            Колега, ако щората за багажника и кората на 5-ата вратата са читави ги взимам веднага! :D Кажи цена!

                            Коментар


                              #15
                              Disturbed написа:
                              1115 написа:
                              Задните врати с ел стъкла ли са и ако да каква е цената?Комби ли е?
                              Комби е! Задните стъкла са електрически. Цената обаче утре ако не е проблем.
                              Ти стопли засега моето сърце Значи ме интересува цената на всичките тия джаджи:задните машинки за ел стъклатакопчетата на двете задни вратикопчетата на шофьорската вратамодула за управление на стъклатаи да те попитам - има ли пръскалки на фаровете и цена за системата?

                              Коментар

                              Working...
                              X