Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продарявам Fiat Bravo GT 1,8 16V 113 к.с. срещу 2999 лв

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продарявам Fiat Bravo GT 1,8 16V 113 к.с. срещу 2999 лв

    Причината да я продам е, че си взех Bravo HGT и няма как да ги карам и двете. Колата я имам от Април месец 2005. Реалните километра са 240 хиляди аз съм минал около 90 хиляди км. и съм много довоен от нея като я взех на 150 хиляди. Сегашното и състояние смея да кажа е доста добро. Салона е запазен, по окачването няма никакъв проблем има дребни забележки по боята. Сменени са предни и задни амортесьори COFAP газови, ангренажен ремък и ролки преди 5 хиляди км, ремък на водната помпа и алтернатора, термостат, накладки, ляв и десен носач преди 5 хиляди км., масло SELENIA GOLD и филтър преди 500 км. заедно с картера. За разхода мога да кажа, че е 11,5 на сто в града и около 7,4 извън града (не много по различен от разхода на браво 1,4 и 1,6).На кратко за колата:Дата на производство - 1996г. Тип двигател - 1,8 16V Бензинов Мощност (к.с.) - 113 к.с. Скоростна кутия - Ръчна Категория - Купе Пробег - 240000 км Цвят - Тъмно син 2(3) Врати Аларма с имобилайзерЕл. Огледала Ел. Стъкла 5бр. Лети джанти 15’’ оригинални от GT с летни гуми 195/50/15’’4 бр. железни джанти 14’’ с нови зимни гуми 175/75/14’’ Металик Серво управление CD Kenwood 4x50WХалогенни фарове Центр. заключванеЦена 2999 лв. Без лети джанти и CD то0899929968 Митко
    Прикачени файлове

    #2
    Прикачени файлове

    Коментар


      #3
      Прикачени файлове

      Коментар


        #4
        Прикачени файлове

        Коментар


          #5
          Свалил си кожите
          ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

          Коментар


            #6
            обзаведохме HGT то :D

            Коментар


              #7
              имаш ЛС
              The sparrow never lands where the tiger owns.

              Коментар


                #8
                Къде беше преди 4-5 месеца бих го взел веднага ама вече си взех дизелче а бях навит на такова
                Bravo 1.9 TD 100 h.p.

                Коментар


                  #9
                  Вече и с нова гражданска в Евроинс.

                  Коментар


                    #10
                    Мина преглед при Дунев Мотор Спорт. Резултата е доста добър. Двигател перфектен - компресия 12 атм. Компютърна диагностига всичко е наред. Ходова част - перфектна. Ел. инсталация - ОК.Заслужава си

                    Коментар


                      #11
                      Нов акумулатор!!!

                      Коментар


                        #12
                        3300 лв. без музиката и летите джанти!

                        Коментар


                          #13
                          Май никой вече не си купува Фиат Браво. Странно. Цената ли е проблема или вече не се търсят? Това за мен е най-добрия бензинов вариант на Браво, а пък гледам тук в форума не може да се продаде и на смешна цена от 3300 лв.

                          Коментар


                            #14
                            Колата си е много добра, но вече имам такава. Бих казала, че колата ме удовлетворява перфектно. Друга не бих си взела освен ХГТ, но то ще е почупено от каранеПризовавам колегите да купуват Успех с продажбата.
                            SOUND Perceptions House Party [Plovdiv] - 16 may, Total Sport 1st floor

                            Коментар


                              #15
                              2999 без летите джанти

                              Коментар

                              Working...
                              X