Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Браво HGT срещу Алфа 155, 2.5 V6.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Браво HGT срещу Алфа 155, 2.5 V6.

    Колеги съвсем теоритично спорехме вчера с един колега аз заложих, че бравото ще бие. Алфа-та е сток нищо не е пипано по нея, но е доста запазена на 63 000км. е, но няма турбини, чипове и прочее. Гледах някои технически данни и разликата им е 13 к.с. в полза на АлфаРомео, но пък тя е и по- тежка. Бравото има само спортен филтър, но той е без значение вървежа с него и без него си е един и същ според думите на колежката която го кара, няма газ Алфата също няма газ. Давайте мнения щото, ако найстина има Бравото шанс да я нахъсвам да му свие на хокеиста перките.

    #2
    Абе алфетката си мисля че на старта ще изостане ама като ръгне третата и ще го отнесе...Зависи от дистанцията - верояно на 400м Бравото ще бие с много малко, ама на повече - трудна работа.Да не забравяме че въпреки по-високото си тегло Алафата е с така изчислени предавки че да върви здраво.
    Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
    Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

    Коментар


      #3
      Алфата бие на всякъде
      ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

      Коментар


        #4
        Grisha написа:
        Алфата бие на всякъде
        по спецификации е малко по-различно (даже не малко ): 0-100 км/ч. 8 сек HGT, 8.4 155, power to weight 127.73 HGT, 120.44 155. Бравото требе да я изкърти - дори и на хартия разликите са големи, за да може на живо нещата да се обърнат....
        "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
        (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

        Коментар


          #5
          Като вървене не е нищо особено това хгт,според мен алфата бега повече,този мотор 2.5 В6 е добър
          ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

          Коментар


            #6
            дидий ебати и фундаменталното и обосновано твърдение значи това дето го пише по книжките грам не е верно? ок де, ма нема ли да кажеш защо? или просто сека алфа ше бега секи фиат, само защото е алфа
            "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
            (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

            Коментар


              #7
              charlie написа:
              дидий ебати и фундаменталното и обосновано твърдение значи това дето го пише по книжките грам не е верно? ок де, ма нема ли да кажеш защо? или просто сека алфа ше бега секи фиат, само защото е алфа
              Ми баш тъй си е Само от един Фиат ги е страх тях
              like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

              Коментар


                #8
                След некъв тъп спор в оная тема с Пунтото на Zarcov, аз лично се убедих, че почти никой не го ебе кво пише в каталозите.Тука колите се оказаха по-бързи и с по-добри времена от тия дето дава дори производителя и всеки си дрънка квот му падне.А относно темата за 155-ца V6 срещу HGT - такава гонка ще е изключително интересна и ще се разбере кой ще бие чак след като се състои.
                Bravo 1.6 16v

                Коментар


                  #9
                  При такива гонки ми е интересно какво ще стане ако шАфьорите си разменят колите и се пуснат пак...
                  VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                  VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                  VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                  VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                  Нека Силата на бъде с Нас...

                  Коментар


                    #10
                    колеги аз съм с дърпал с такава алфа(една червена) и нямаше шанс.Около кола и половина я дръпнах.Тромава е
                    -Има ли курви,попита Жоро Италианеца.
                    -Рускини!Отговори Бесния.Тази вечер ще шибаме Великия Съветски Съюз!

                    FIAT BRAVO HGT 2.0 20V-147k.c.

                    Коментар


                      #11
                      Петък вечерта е момента на истината

                      Коментар


                        #12
                        charlie написа:
                        дидий ебати и фундаменталното и обосновано твърдение значи това дето го пише по книжките грам не е верно? ок де, ма нема ли да кажеш защо? или просто сека алфа ше бега секи фиат, само защото е алфа
                        Абе бате я малко смири тона,покарай двете коли и тогава ми говори кое върви повече ок? Те по книжка дават типо 2.0 16В и браво 2.0 20В почти наравно да вървят,ама на бравото не му се вярва на старт с такова читаво типо
                        ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                        Коментар


                          #13
                          kiro_of_the_day написа:
                          При такива гонки ми е интересно какво ще стане ако шАфьорите си разменят колите и се пуснат пак...
                          Ще ти кажа какво ще стане-едно голямо НИЩО,защото шофьорите няма да познават колите
                          ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                          Коментар


                            #14
                            Marea Bipower написа:
                            Петък вечерта е момента на истината
                            Къде колега да дойдеме да позяпаме :D
                            ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                            Коментар


                              #15
                              Marea Bipower написа:
                              Петък вечерта е момента на истината
                              Бояна????
                              BMW E90 320D
                              ех. FIAT COUPE 2.0 16V
                              ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
                              ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

                              Коментар

                              Working...
                              X