Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Леко съм шашнат от Мареата ми

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Леко съм шашнат от Мареата ми

    Сега на връщане към вкъщи си спирам на един светофар.Светва зелено и едни цигани демонстративно ме испреварват от дясно.При което мене ме жегна нещо и натиснах копчето на метана и обърнах на бензин.Натиснах я до краи и настигнах доста бързо калибрата.И двамата намалихме заради легналия полицаи и след това аз я изтъпих циганите с калибрата и те натиснаха но просто аз ги изпреварих с някаква огромна лекота.Аз бях сам в колата а в калибрата бяха към 3-4 мангала.Та много се учудих аз си мислих че мареата е голям и тежък автомобил и неможе да има голямо ускорение ,но явно не е така
    кола без турбо е като жена с малки цици, върши ти работа ама не ти праи кеф

    #2
    Re: Леко съм шашнат от Мареата ми

    rercho написа:
    Сега на връщане към вкъщи си спирам на един светофар.Светва зелено и едни цигани демонстративно ме испреварват от дясно.При което мене ме жегна нещо и натиснах копчето на метана и обърнах на бензин.Натиснах я до краи и настигнах доста бързо калибрата.И двамата намалихме заради легналия полицаи и след това аз я изтъпих циганите с калибрата и те натиснаха но просто аз ги изпреварих с някаква огромна лекота.Аз бях сам в колата а в калибрата бяха към 3-4 мангала.Та много се учудих аз си мислих че мареата е голям и тежък автомобил и неможе да има голямо ускорение ,но явно не е така
    Ем, според зависи. :D Какъв ти е двигателя?
    BRAVO 1.6 16V

    Коментар


      #3
      Цигани в циганското ферари - нищо изненадващо, похвално, че си ги поставил на мястото им - в калта.
      Fiat Marea Weekend 1,6 16V

      Коментар


        #4
        хехе чак пък в калта.Аз по принцип не съм някъв състезател но от време на време ги обичам тия работи А иначе съм с 1.6 двигател.Което много ме уруди понеже калибрата е 2.0 115 к.с. ,а и да не говорим че има и 150 конйови
        кола без турбо е като жена с малки цици, върши ти работа ама не ти праи кеф

        Коментар


          #5
          rercho написа:
          хехе чак пък в калта.Аз по принцип не съм някъв състезател но от време на време ги обичам тия работи А иначе съм с 1.6 двигател.Което много ме уруди понеже калибрата е 2.0 115 к.с. ,а и да не говорим че има и 150 конйови
          Колега, нека не забравяме, че това все пак е било циганско возило, със съмнително техническо състояние. Те калибрите наистина са мощни и бързи, ама рядко вече се намират читави сред тях.
          Fiat Punto 1.7TD
          Mazda 626 2.0
          Fiat Croma 2.4 Multijet

          Коментар


            #6
            rercho написа:
            хехе чак пък в калта.Аз по принцип не съм някъв състезател но от време на време ги обичам тия работи А иначе съм с 1.6 двигател.Което много ме уруди понеже калибрата е 2.0 115 к.с. ,а и да не говорим че има и 150 конйови
            Той циганина не е знаел, че има 2ра , тогава да видиш ти.............
            BMW E90 320D
            ех. FIAT COUPE 2.0 16V
            ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
            ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

            Коментар


              #7

              Коментар


                #8
                blagun написа:
                rercho написа:
                хехе чак пък в калта.Аз по принцип не съм някъв състезател но от време на време ги обичам тия работи А иначе съм с 1.6 двигател.Което много ме уруди понеже калибрата е 2.0 115 к.с. ,а и да не говорим че има и 150 конйови
                Той циганина не е знаел, че има 2ра , тогава да видиш ти.............
                Еее колега и моита не е за подценяване А и се чудя мареата по тежка ли е от калибрата?
                кола без турбо е като жена с малки цици, върши ти работа ама не ти праи кеф

                Коментар


                  #9
                  Трябва да пробваш някоя като мойта 2,4 JTD. Мене направо страх ме хвана по магистралата от Дупница като я купих
                  Fiat Marea Weekend 2,4 JTD 130 HLX
                  2000г.
                  Fiat Tempra 1'8 ie 1990 /покойница/

                  Коментар


                    #10
                    rercho написа:
                    blagun написа:
                    rercho написа:
                    хехе чак пък в калта.Аз по принцип не съм някъв състезател но от време на време ги обичам тия работи А иначе съм с 1.6 двигател.Което много ме уруди понеже калибрата е 2.0 115 к.с. ,а и да не говорим че има и 150 конйови
                    Той циганина не е знаел, че има 2ра , тогава да видиш ти.............
                    Еее колега и моита не е за подценяване А и се чудя мареата по тежка ли е от калибрата?
                    Малко по-лека е Калибрата - Снаряженная масса автомобиля 1190 кгМареата - Снаряженная масса автомобиля 1140 кг
                    BMW E90 320D
                    ех. FIAT COUPE 2.0 16V
                    ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
                    ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

                    Коментар


                      #11
                      Мареа-та няма шанс срещу каква да е Калибра, просто са по-бързи, в случая вече проблема може да се търси в лошо техническо състояние и слаб шофьор.
                      ex Fiat Bravo GT

                      Коментар


                        #12
                        Сааалибрата, бате, четири пооо четири... Сигааанското ферари...

                        Коментар


                          #13
                          Че Калибрата за годините си беше перфектна бе, кво толкова се хилите не мога да схвана.По мое мнение дори и до днес дизайна и превъзхожда много останали.
                          Bravo 1.6 16v

                          Коментар


                            #14

                            Коментар


                              #15
                              Имаше хубави калибрни, но преди! Сега вече минаха през прекалено много мръсни рацерски ръце! :D
                              ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
                              // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

                              Коментар

                              Working...
                              X