Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

КУПУВАМ ПУНТО

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    КУПУВАМ ПУНТО

    ТЪРСЯ ПУНТО НА РАЗУМНА ЦЕНА. ЧАКАМ ОФЕРТИ.
    UNO 1.0 FIRE & TIPO 1.4 I.E

    #2
    1.1 или 1.2 .........1.9

    Коментар


      #3
      Re: КУПУВАМ ПУНТО

      Коментар


        #4
        слушам!!! ве4е не викам и говоря тихо, на езика на българите. предпо4итам бензиново 1,2 и firе мотори.
        UNO 1.0 FIRE & TIPO 1.4 I.E

        Коментар


          #5
          Имам Пунто-55, 94год. с 6 скорости, 3 врати, сив металик, ел. стъкла, халогени, фарове с 2 секции и др. МНОГО ДОБРО. СЪВСЕМ НОВ ВНОС. Цена 3800 лв- БЕЗ КОМЕНТАР с платено ДДС.

          Коментар


            #6
            Какво значи разумна цена???Какво ще кажеш за следното Пунто Края на 1996 на жена ми:1,7 ТД 70 к.с.СервоКлима5 вратиел. стъклаРадио с МР3ХалогениСервизно книжка, почната от мен със сменени всички консумативи преди 2000 км.132 000 по километраж Мноого запазен салонАларма към централното, 2+1 ключа с 2 дистанционни Летни (за още 1 сезон) и зимни гуми (чисто нови) 14цолаАбе май ще й взимат служебна..... Ще се разбере следващата седмица.

            Коментар


              #7
              PeterPan написа:
              Какво значи разумна цена???Какво ще кажеш за следното Пунто Края на 1996 на жена ми:1,7 ТД 70 к.с.СервоКлима5 вратиел. стъклаРадио с МР3ХалогениСервизно книжка, почната от мен със сменени всички консумативи преди 2000 км.132 000 по километраж Мноого запазен салонАларма към централното, 2+1 ключа с 2 дистанционни Летни (за още 1 сезон) и зимни гуми (чисто нови) 14цолаАбе май ще й взимат служебна..... Ще се разбере следващата седмица.
              и каква е цената не разбрах

              Коментар


                #8
                Не сме правили проучвания, защото колата засега не се продава (освен ако някай не предложи цена, на която не мога да откажа :D )На мен дотук ми е излязла над 6500 - които съм наясно че никога не мога да и взема, но пък е карана 1 година тук(тогава цените бяха други все пак...) и напълно обслужена, каско, маркировки, аларма, гуми, номера, МР3. Абе знаете кък се стартира с кола "нов внос"...... Винаги съм предпочитал карана малко в БГ и обслужена кола.Когато се изясни ситуацията ще обявя цена, снимки и т.н. както му е реда.Забравих да кажа, че става въпрос за 5 врати и има централно, абе тути екстри без АБС и кожа.

                Коментар


                  #9
                  В момента продавам моето Пунто:Punto 55 Sx 1.1 Firehttp://www.mobile.bg/perl/main.cgi?t...291&f1=detailsЦена - 3800, може и лек коментар.
                  Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
                  Fiat Linea 1.3 Multijet'08
                  Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
                  http://forum.fiat-bg.org

                  Коментар

                  Working...
                  X