Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам 2 телефона

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам 2 телефона

    Motorola C450Данни за телефона тук. Накратко неговата история. Закупен е 2004 година от магазин "Джеси" гр. Добрич чисто нов за 190лв. До преди по-малко от месец е използван само и единствено от сестра ми. Пазен е адски много, има следи от употреба единствено по панела - паднала е боята на няколко места от носене в джоб. Всичко по телефона си работи отлично. Батерията, панела, зарядното - изобщо всичко е OE! За телефона лично гарантирам, че е безпроблемен. Батерията му кара по около 6 дни, при нормална употреба. Комплекта включва - Телефон, батерия, зарядно, кутия и всички книжки.Реални снимки:Цената е 30лв. Nokia 3230Данни за телефона тук .Историята на Нокията откакто е в мен - купих я миналата пролет от ръка. Ползвах я и ми служеше почти вярно до преди месец, когато си купих така желания от мен Samsung D900. От тогава е в ръчичките на сестра ми. Телефона е с износен панел - боята му е паднала на места и има цепнатина която се вижда от снимките. Цепнатината не е от изтърване а от опита ми да сваля панела и да го сменя с нов. В краен случай успях да го сменя, ама този който купих за 25лв се оказа пълен боклук и се охлузи в джоба ми още на първата седмица, та върнах стария. Другата забележка е на накрайника на зарядното - бях го прискрипал на вратата и му се оголиха жичките. Сега е увит доста културно с шведска лента и няма никакви проблеми с него ( било то за работата му или визуални ). Като цяло телефончето е много добро благодарение на Symbian-a, но не е изчислен да кара много с едно презареждане. С новата и с оригиналната батерия държи по 2 дни, аок не се ползва по 3. Факт е, че съм го набухал с програми, ама взех да се замислям дали за гъзария или за "ало, да" ми трябва телефона и го смених. Иначе към телефончето върви - телефон, зарядно у-во, две батерии, втори панел ( с паднала боя ама е здрав, може да се пръсне и ще е супер ), USB кабел за връзка с рс, MMC карта памет 32мб. Реални снимки:Цената е 110лв.Телефоните се намират в гр. Добрич, при желание някой от друг град да ги купи мога да снимам клипче в действие на дадения телефон, по задеден от купувача сценарий, за да докажа, че телефона работи безпроблемно. Изпращам по "европът" до всяка точка на България с наложен платеж. Пратката е 4.74лв. Предпочитам за връзка да използвате ЛС.

    #2
    Нокията е на 100лв крайна цена вече!

    Коментар


      #3
      Нагореее

      Коментар


        #4
        Продадени! Можете да триете темата.

        Коментар


          #5
          мислех да зема 3230 ма ти си я продал

          Коментар

          Working...
          X