Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

История за КАТ-аджии и още нещо...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    История за КАТ-аджии и още нещо...

    Колеги, тази история няма как да не я споделя с вас...Днес, неделен ден, по улиците на София излезнали неделните шофьори, а също излезнали и доста полицаи.Излизам от квартала, карам си нормално, с колан разбира се, детето на задната седалка (на 8 г.) също с поставен колан, културно си давам мигачи на всяко кръстовище, прилично си спазвам всички знаци и ограничения (то при толкова малко трафик в сравнение с през седмицата на човек даже му е кеф да кара нормално ).И така както си карам, звъни ми телефона... ама някак си така международно ми звъни (както викаше Георги Мамалев в едно предаване). Та нали съм жена и обичам да си говоря по телефона, а пък и щот съм жена забравих да си включа хендс-фри-то, нямаше как - вдигнах телефона. Разговорът беше за 30 секунди, обаче бяха достатъчни за да изскочи чичко полицай от храстите и да каже - айде у лево (пардон - отбийте вдясно моля).... Спирам аз, старшина еди-кой-си, документите.... и т.н. предполагам всички знаят словореда. Моля отидете при колегата. А колегата седнал в една служебна Темпра, горката мръсна, очукана тук там... Аз обаче много горда щот мойта току-що измита, лъсната, свети като кукличка... Yellow_Flash_Colorz_PDT_06 С колегата започваме обясненията - с кой съм говорила, ама толкова ли е важен разговора и т.н. Въпроса с корупцията тук май не седеше на дневен ред (демек - не искаха да черпя), въпреки че аз бях готова да се разделя с още 10-ина точки от талона и глоба, отколкото да им дам пари на ръка....Та докато се обяснявахме, дойде старшината (онзи дет ме спря), и вади от багажника едни кабели за ток - оказа се че шофьора, който са спрели преди мен и с който вече са приключили, не може да си запали колата.... И полицайте ша помагат............ Напуши ме яко смях, не се сдържах и почнах да се хиля..... Добри момчета, помагат на гражданите в нужда.... след като им напишат акта..... Както и да е, извади кабелите и запали Темпрата да я премести по-близо до злощастния шофьор, дет хем и акт му написаха, хем и акумулатора му падна и не може и да си тръгне от там Та запали старшината колата и като почна да вие оня ми ти ремък.... - Ооооо, викам, тоя ремък е за смяна, или поне трябва да се пристегне... (Лелееее и на двамата им увиснаха чинетата... )- Ама вие откъде така разбирате от коли ???- Как откъде, ми аз съм от ФИАТ форума - мнооого гордо им отговарям. - В нашия форум всичко има, можеш да получиш съвет за всеки проблем и КОЛЕГИТЕ са номер 1....Еее, колеги, честно не ми се вярваше че може да мина метър, обаче явно с "ФИАТ форума" мноооого съм ги впечатлила. Получих "предупреждение" за разумно шофиране, а те получиха адреса на форума Ето това се казва популяризиране !!!!

    #2
    Лелеле докарала си катаджии във форума. Сега като се хвалим кой колко вдигнал мисля че скоростите всеки ще намаля с 50-100 км по-надолу
    >>> PUNTO POWER - HGT<<<

    Коментар


      #3
      zarcov написа:
      Лелеле докарала си катаджии във форума. Сега като се хвалим кой колко вдигнал мисля че скоростите всеки ще намаля с 50-100 км по-надолу
      Ти твойте скорости колкото и да ги намаляваш, пак ще превишават законовия лимит А иначе евалата колежке, а тоя късмет на всички нас
      Fiat Punto 1.7TD
      Mazda 626 2.0
      Fiat Croma 2.4 Multijet

      Коментар


        #4
        Ще сключим шефство с КАТ.Примерно срещу правото да посещават сбирките ни, може да позамижават когато се налага

        Коментар


          #5
          zarcov написа:
          Лелеле докарала си катаджии във форума. Сега като се хвалим кой колко вдигнал мисля че скоростите всеки ще намаля с 50-100 км по-надолу
          да, и аз не съм карал със 150 по цариградското, не знам тази единица откъде се е появила, аз си карам с 50, и то само ако много внимателно съм преценил обстановката, а при лошо време над 30 не вдигам. Даааа... Предлагам да изтриете темата "Колко км в час сте вдигали най-много". А за популяризирането на форума - а полицаите които си Yellow_Flash_Colorz_PDT_37 не са чак толкова много, за добро или за лошо.

          Коментар


            #6
            да бе да, фиат-форума... тея съм ги чувАл... кой знае с колко къса пола е била колежката... то с къса пола всеки може п.п. и сигурно е ущипала детето да се разплаче....
            Fiat Punto 1.1-Синята птица
            Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
            Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

            Коментар


              #7
              Предлагам админите да следят IP-тата, ако са от КАТ да им поставят по една синя лампа над авататите :D

              Коментар


                #8
                Предлагам админите да следят IP-тата, ако са от КАТ да им поставят по една синя лампа над авататите
                Да и като я ядосан лампата ще е включена а като е спокоен изключена!А кой ще даде списък с възможните IP-та на кат-аджии...Пак самите те трябва да го направят.
                Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                Коментар


                  #9
                  ми не, просто техните ще са съставени от еднакви или поредни цифри, за лесно запомняне Например 78.091.011.012 или 88.111.088.011

                  Коментар


                    #10
                    zarcov написа:
                    Лелеле докарала си катаджии във форума. Сега като се хвалим кой колко вдигнал мисля че скоростите всеки ще намаля с 50-100 км по-надолу
                    Ми аз като карам с 50-100 кво да намалям бе? Значи си карам с 0-50
                    Steliyan's Life!
                    FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                    Коментар


                      #11
                      jenshen73 написа:
                      zarcov написа:
                      Лелеле докарала си катаджии във форума. Сега като се хвалим кой колко вдигнал мисля че скоростите всеки ще намаля с 50-100 км по-надолу
                      Ми аз като карам с 50-100 кво да намалям бе? Значи си карам с 0-50
                      Не с колко караме! И аз по принцип не карам над 60 в София, а колко сме вдигали! Защото всички сме си пробвали колите и сме вдигали поне 160, а някой доста повече! Аз не знам дали се похвалих че преди време изпълних километража на мойта колица!
                      >>> PUNTO POWER - HGT<<<

                      Коментар


                        #12
                        zarcov написа:
                        Лелеле докарала си катаджии във форума. Сега като се хвалим кой колко вдигнал мисля че скоростите всеки ще намаля с 50-100 км по-надолу
                        Ми да ти кажа то вече има такива! Аз знам за 1, може и да има още!
                        http://vbox7.com/play:9726159a

                        Коментар


                          #13
                          eliie написа:
                          zarcov написа:
                          Лелеле докарала си катаджии във форума. Сега като се хвалим кой колко вдигнал мисля че скоростите всеки ще намаля с 50-100 км по-надолу
                          Ми да ти кажа то вече има такива! Аз знам за 1, може и да има още!
                          Аз нямам проблеми, след първия акт вече гледам да не нарушавам закона! А акта ми го написаха 11 дена след като бях взел колата Така че мога да кажа че съм съвестен шофьор.
                          >>> PUNTO POWER - HGT<<<

                          Коментар


                            #14
                            zarcov написа:
                            eliie написа:
                            zarcov написа:
                            Лелеле докарала си катаджии във форума. Сега като се хвалим кой колко вдигнал мисля че скоростите всеки ще намаля с 50-100 км по-надолу
                            Ми да ти кажа то вече има такива! Аз знам за 1, може и да има още!
                            Аз нямам проблеми, след първия акт вече гледам да не нарушавам закона! А акта ми го написаха 11 дена след като бях взел колата Така че мога да кажа че съм съвестен шофьор.
                            Повечето колеги се опитваме да сме съвестни шофьори, защото е грехота да се пръскат пари по актове, вместо по колите (и моторите). Но самите КАТаджий не са от най-съвестните...

                            Коментар


                              #15
                              Humppa написа:
                              zarcov написа:
                              eliie написа:
                              zarcov написа:
                              Лелеле докарала си катаджии във форума. Сега като се хвалим кой колко вдигнал мисля че скоростите всеки ще намаля с 50-100 км по-надолу
                              Ми да ти кажа то вече има такива! Аз знам за 1, може и да има още!
                              Аз нямам проблеми, след първия акт вече гледам да не нарушавам закона! А акта ми го написаха 11 дена след като бях взел колата Така че мога да кажа че съм съвестен шофьор.
                              Повечето колеги се опитваме да сме съвестни шофьори, защото е грехота да се пръскат пари по актове, вместо по колите (и моторите). Но самите КАТаджий не са от най-съвестните...
                              Явно са те санкционирали сериозно ... аз не мога да се оплача от такова нещо. Почти винаги / много редки изключения / куките са много отзивчиви с мен - винаги ми взимат парите Както казват, вместо да ходя до кат, може направо на место да оправиме акта ... и като ми видат и книжката и викат охо-о- ти и C категория имаш, знаеш ли колко трудно се връщат точките ... младо момче си ... дай вика нещо да се разбереме, хич не ми се иска да ти пиша акт

                              Коментар

                              Working...
                              X