Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Предложение за правописа и търсачката.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Предложение за правописа и търсачката.

    Първо искам да поздравя създателите на сайта с произведението им. Това е може би най добрия клубен сайт в българия. Имам две предложения които мисля че ще подобрят и улеснят работата на всички. 1. Да се въведе проверка на правописа по подобие на пощата в ABV.bg с натискане на един бутон всеки да може да провери правописа на поста си преди да го пусне. Надявам се да не обидя някой но за съжаление има неграмотни хора, така поне няма да се излагат. 2.Предполагам че няма да е проблем да може по някакъв начин да се намират колеги според модела на автомобила. Примерно ако искам да намеря всички колеги които имат Марея 2,4 JTD.Благодаря предварително и очаквам мнението и на други колеги.
    Fiat Marea Weekend 2,4 JTD 130 HLX
    2000г.
    Fiat Tempra 1'8 ie 1990 /покойница/

    #2

    Коментар


      #3
      Re: Предложение за правописа и търсачката.

      chaki написа:
      Първо искам да поздравя създателите на сайта с произведението им. Това е може би най добрия клубен сайт в българия. Имам две предложения които мисля че ще подобрят и улеснят работата на всички. 1. Да се въведе проверка на правописа по подобие на пощата в ABV.bg с натискане на един бутон всеки да може да провери правописа на поста си преди да го пусне. Надявам се да не обидя някой но за съжаление има неграмотни хора, така поне няма да се излагат. 2.Предполагам че няма да е проблем да може по някакъв начин да се намират колеги според модела на автомобила. Примерно ако искам да намеря всички колеги които имат Марея 2,4 JTD.Благодаря предварително и очаквам мнението и на други колеги.
      Колега, сайтът е добър заради потребителите му. Администраторският и модераторски екип само се грижи да го поддържа в най удобен вид за вас.Сега по въпросите:1. Аз не съм виждал система за проверка на правописа която да може да се имплементира във форума. Ако имаш някакво подходящо предложение - кажи. Освен това то не трябва да е комерсиално. Иначе най фрапиращите случаи на грешки се модерират именно с цел да се намират по лесно от търсачката. Нямаме за цел да ставаме учители по български език. 2. Не виждам как може да стане това поради факта че всеки сам решава да сподели каква кола кара. А и начинът да го направи е различен - в аватара, в подписа,в гаража или в някое мнение. Имаше една тема в която желаещите бяха посочили каква кола притежават. Последният и пост за сега е ТОЗИ.

      Коментар


        #4
        Благодаря за отговорите. Темата с колите ми върши работа просто явно трябва да се обнови. Колкото до правописа не се занимавам с уеб страници и не съм наясно каква е структурата им и как се правят. Видях в пощата на ABV.BG че има бутон с който правиш проверка на правописа преди да бъде пуснат имейла. Мислех че не е проблем да се въведе нещо такова. Колкото до "неграмотни" се извинявам не исках да прозвучи неуважително. Много хора включително и ас си развалиха правописа от писане на латиница.
        Прикачени файлове
        Fiat Marea Weekend 2,4 JTD 130 HLX
        2000г.
        Fiat Tempra 1'8 ie 1990 /покойница/

        Коментар


          #5
          За второто отиваш в Гараж и след това търсене

          Коментар

          Working...
          X