Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Днес ме даваха по Nova TV

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Днес ме даваха по Nova TV

    Да ви се похваля- днес бях на първо място в новините на Нова в 19.15ч, даже има снимано и БравотоЕто и историята:На 22.01.2008г. заедно с една моя позната отиваме да си купувам годишна винетка за лек автомобил на стойност 67лв от Пътно Управление- Габрово. През цялата 2007 година събирах монети от 1, 2 и 5 стотинки точно за това, понеже бях възмутен от състоянието на българските пътища. Монетите са 1342 по 1ст., 794 по 2ст. и 754 по 5ст. Всичките са 2890бр., тежат 7кг. и са 67лв точно. Та въпросния ден като отидих на касата където се продават винетки в т.нар. "Пътно Управление" и казах какво искам и как искам да го платя служителката на касата ми се развика арогантно, яростно и нервно (няколко пъти спомена "Момче ти нормален ли си", "Луд ли си", "Заминавай в банката да ги смениш тези стотинки, аз няма да ги броя") . След около 15мин спорове служителката ни каза "Изчезвайте от тук с тези стотинки" и отказа да ми продаде винетка. На същия ден още се обадих на адвокат, който ме посъветва да се обърна към Агенция за защита на потребителя- Габрово. На 24.01.2008г отидох във въпросната агенция. От там ми казаха " Ти друга работа нямаш ли си, а се занимаваш с тези работи, ние нищо неможем да направим". Също ми отговориха че Пътно Управление нямат законово основание да откажат да ми вземат парите, тъй като стотинките са признати за платежно средство от българските закони. И в крайна сметка днес ми продадоха винетка със стотинките Много съм доволен...Но защо трябваше по този метод- с 2 телевизии???
    Bravo TD100 98'- това в Гаража
    Brava TD100 96'- Мир на праха и...
    Bravo TD100 97'- новата придобивка на брат ми....
    Какво остана да ви кажа освен "Fiat Diesel Power Forever"

    #2
    Браво пич само така гледах те :D То това нащо пътища ли са , щом има и по магистралата дупки
    NO PAIN NO GAIN fiat COUPE

    Коментар


      #3
      Изрод си! давай линк към вибокса че не съм го гледал , искам да го видя!!!!

      Коментар


        #4
        Аз преди малко разбрах и ме е яд, че не г гледах Айде някой да го изнамер...
        BMW E90 320D
        ех. FIAT COUPE 2.0 16V
        ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
        ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

        Коментар


          #5
          Благодаря за подкрепата Аз го имам само на диск от камера, един приятел го снимал от телевизора Качеството не е много хубаво, но щом е за спомен.. Иначе ме даваха и по местната ни телевизия- репортажа бе много по обширен, и отделно гостувах на едно тяхно предаване.
          Bravo TD100 98'- това в Гаража
          Brava TD100 96'- Мир на праха и...
          Bravo TD100 97'- новата придобивка на брат ми....
          Какво остана да ви кажа освен "Fiat Diesel Power Forever"

          Коментар


            #6
            Евала.Не те гледах, но си представям с кеф какво се е случило.

            Коментар


              #7
              Браво. Само така ! Аз така си бях платил един път интернет-а. Защото падаше постоянно и се нервирах, и една торба с жълти стотинки само. Ма ги взеха без проблем.

              Коментар


                #8
                Трябвало е по една стотинка да им ги дадеш на тези нещастници.Разбил си им илюзиите. Yellow_Flash_Colorz_PDT_29

                Коментар


                  #9
                  Браво колега ти си моя идол!!!!!!
                  Важно е ти да се кефиш на колата си, а не другите на нея. (Същото като при жената).

                  Коментар


                    #10
                    Браво градски.Така по спомени мисля че преди години,пак тук един човек си беше платил някаква глоба или данъци със стотинки.

                    Коментар


                      #11
                      Призовавам всички към масово плащане на данъците със стотинки!!! По една, по две, най-много по 5! Да им се е=е майката!!! И да се направи организация - няколко колеги от един и същи данъчен район, да отидат едновременно с пликове стотинки, и на мястото предварително да са извикани всички видове медии! Направо ще бъде велико!Аз с удоволствие ще се включа, искате ли да се организираме? Ако приемат максималните цени, данъка за колата ми би могъл да бъде 381 лева! А моя приятел жорката, който изплаща пежо 407 100 киловата, на 3 години, данъка би могъл да му бъде 1000 лева! Какво получаваме ние с/у това? Разбити улици, непочистени улици, небоядисани улици с маркировка, неосветени улици......

                      Коментар


                        #12
                        Брави гледах те много се издразних когато касиерката каза, че те не са виновни за дупките по пътищата и не са длажни да търпат подобно поведение....А ние ли сме виновни?!?!....когато нещо по колата ни се скапе заради дупките ...... в сервиза ще оправат ли колата ни "free shit" . Само мога да кажа .... догодина иди с пари само по 1 стотинка така няма да се тормозат да сабират 1 + 2:D

                        Коментар


                          #13
                          Евала пич, ти си човека!Поздравявам те за настойчивостта и упорството, а и за хитрата идея!
                          Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                          Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                          ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                          Коментар


                            #14
                            Браво!!!Току що го гледах в Нетера.Тв Ето линк, но мисля, че трябва регистрация!http://www.neterra.tv/bg/show.php?id=800&bm=2
                            RIP Притежателка на горда Panda RIP
                            Bravo 1.2 16V

                            Коментар


                              #15
                              ju написа:
                              Браво!!!Току що го гледах в Нетера.Тв Ето линк, но мисля, че трябва регистрация!http://www.neterra.tv/bg/show.php?id=800&bm=2
                              Мерси Юле, голям смях...
                              BMW E90 320D
                              ех. FIAT COUPE 2.0 16V
                              ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
                              ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

                              Коментар

                              Working...
                              X