Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Късите вдигнати като за дълги, кола - голф 3

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Късите вдигнати като за дълги, кола - голф 3

    вчера снощи един гоуф тройка така му бяха вдигнати фаровете, че блестеше като не знам какво, принудих се да спра, щото не виждах абсолютно нищо, то като прожектор свети, и след като присветването ми не доведе до изключване на тая гадост от другия шофьор, направо си светнах и аз дълги и го изчаках да се разминем, като леко навих наляво, за да му ги насоча точно в него. Той, лайното, на всичкото отгоре се прави на важен и ми пуска и той дълги, за да ми покаже че тоя невероватен блясък му е от късите. Направо побеснях!!!! Ако светофара го беше спрял, слизах и направо с шутове го почвах. Е=ати боклуците има по пътищата!!!!!!!

    #2
    Може отзад да са седнали двама юнаци по 100 кила, а в багажника да носи три каси бира, не всички коли имат копченца за регулиране нивото на лъча и ако за такива неща слизаме и се наритваме по светофарите, е..ти и простотията ако питаш мен
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm 150hp
    Alfa Romeo MiTo 1.3 JTDm 95hp
    Alfa Romeo ARNA 1.2 63hp

    Коментар


      #3
      Re: Късите вдигнати като за дълги, кола - голф 3

      Пак добре че не е бил с някой пимбян ксенон че тогава става страшно ... Иначе темата ме довежда до спомена как едно време бях още малък и отидох с баща ми на годишен преглед на ладичката и хората премериха фаровете казаха че единия е по на високо и ни върнаха ... май това вече с меренето на фаровете никъде го няма, или поне като минавах в кат аз не са ми ги гледали
      Fiat Punto '01, 1.8 16V HGT Abarth

      Коментар


        #4

        Коментар


          #5
          хех а аз кфо да кажа..карам си в града нормално - говоря си с един колега ,че го прибирам...и на един завой преди тях ляв от лявата ми страна бус си седи паркиран винаги.И кфо да гледам един с бмв 5ца от старите лети - ма буквално лети рязко десно до бордюра го зажуля и само се загледах дали ми удари огледалото.Ма се разминахме..И си викам тоя е длъжен по закон мен да ме пропусне при разминаване в тая ситуация - не го прави Кара като бесен за малко челен удар.Е ако не бях с пунтото ,а с Мареа-та най-малко огледала , а ако не бях аз а камион - жито....
          Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
          Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
          Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

          Коментар

          Working...
          X