Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с ключалката на багажника

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с ключалката на багажника

    Проблема ми е следния:не мога да си отворя багажника , нито с ключа , нито с централното. Някой знае ли как да го отворя принудително. Колата ми е фиат Мареа тд комби.

    #2
    влизш в бахажника махаш кората под стъклото и отваряш ръчно.P.S. и на моята матеа беше така там им е слабо място не е защитено от влага и боклуци. след като отвориш и изчистиш добре, раздвижи с WD40 и след като се овериш че всичко работи намажи убилно с грес бравата и затваряй кората.
    FIAT Marea 1.9TD/100

    Коментар


      #3
      Ако чуваш как щрака централното а като натиснеш дръжката нагоре нищо не става и навън е доста студено значи просто трябва да издърпаш дръжката ( това което се натиска ) надолу докато опре и след това отключи с дистанционното. При мен това беше проблема.
      Fiat Marea Weekend 2,4 JTD 130 HLX
      2000г.
      Fiat Tempra 1'8 ie 1990 /покойница/

      Коментар


        #4
        chaki написа:
        Ако чуваш как щрака централното а като натиснеш дръжката нагоре нищо не става и навън е доста студено значи просто трябва да издърпаш дръжката ( това което се натиска ) надолу докато опре и след това отключи с дистанционното. При мен това беше проблема.
        То това си е проблем при всички Мареи комби и при мен е тъка ма вече съм му свикнал една отверка в багажника и като го отварям ако видя че тва дет се натиска е потънало и не се е върнало си го бутвам и нямам грижи.

        Коментар


          #5
          Удари му 2-3 юмрука в зоната на ключалката. При мен обикновено пада само

          Коментар

          Working...
          X