Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

fiat 125p VS golf 3 1,4 mono

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    fiat 125p VS golf 3 1,4 mono

    Здравейте колеги .Един приятел, тъй като не може да се мери с бравото ми иска да се мери със старата ми антика в гаража.Мисля, че и там няма да има шанс , какво ще кажете :D
    FIAT Bravo_GT

    #2
    Re: fiat 125p VS golf 3 1,4 mono

    r3p71l3 написа:
    Здравейте колеги .Един приятел, тъй като не може да се мери с бравото ми иска да се мери със старата ми антика в гаража.Мисля, че и там няма да има шанс , какво ще кажете :D
    Зависи в каква форма е полският брат и в коя дисциплина ще се пробвате.
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

    Коментар


      #3
      Отново няма шанс.Най-малкия 125п е 75кс при 3200rpm, пък и винаги ще се развърти една идея по-бързо от моното щото е карбуратор.Най-малкия е 14 сек 0-100.Ето това са двигателите:1500AA/75КС/115Nm при 3200 об/мин 1500AB/82КС/114Nm при 3400 об/мин 1600CB/87КС/132Nm при 3800 об/мин
      Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
      Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

      Коментар


        #4
        Аз карам такъв голф и е голям мъртвец Все пак 60 коня на 1100 купе - ужас Ще е интересно
        VTS 16V

        Коментар


          #5
          Полската машина спечели на разстояние около 300 метра :D
          FIAT Bravo_GT

          Коментар


            #6
            Тези фиати са страшни машини ,бяга повече от лада и носи повече от москвич ,освен това и отзад са с дискови спирачко,екстра която дори на Мареята я нямам както и на много нови модели коли,В гаража съм захвърлил едно старо 126 все се каня да го подхващам и да го постегна ,навремето сме му товарили 600 килограма на това бръмбарче,което е адски уникално окачване
            Fiat Marea 1.9 JTD 105hp Weekend
            Alfa Romeo 147 1,9 JTD 115hp
            I am in love with my cars

            Коментар


              #7
              и аз имам 125п в гаража, кво да го правя.... отзад дискове, с верига е, с газова, ток и жица, ама нямам пари да го стегна....

              Коментар


                #8
                ogi28b написа:
                и аз имам 125п в гаража, кво да го правя.... отзад дискове, с верига е, с газова, ток и жица, ама нямам пари да го стегна....
                И частите за тях вече са кът.
                Fiat Marea 1.9 JTD 105hp Weekend
                Alfa Romeo 147 1,9 JTD 115hp
                I am in love with my cars

                Коментар


                  #9
                  Доста стабилна машина е за времето си.
                  FIAT Bravo_GT

                  Коментар


                    #10
                    ogi28b написа:
                    и аз имам 125п в гаража, кво да го правя.... отзад дискове, с верига е, с газова, ток и жица, ама нямам пари да го стегна....
                    Тия с 125 Р да ме имате предвид че имам доста чарк за фиат полски. Все пак съм карал 2 до бракуване, а и запознах поне 50 поляка край морето и чарколяка... Един път такъв пазарлък му ударихме за 4 карета, че загубих детето в тъмното из къмпинга на Камчия! Бре?! Ми сега... Наскачаха да го търсят и поляци и полякини, всичко се разтърси, а по едно време моето изскача из една палатка с поне още 7-8 полячета и хукват да се гонят, и то русо кат техните, иди познай кое лапе се търси...
                    Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

                    Коментар


                      #11
                      На бащата старата кола е 125Р още в движение, с новите номера и т.н. Няма газова, но преди се караше с А91 ли беше или А93. Сега с А95 като я сритам доста върви. Двигателя е перфектен, беше разглобен на болтчета и гайки целия. Година и половина не беше палена и запали от раз, набор ’77.Малко друса с тея ресьори ама няма пълно щастие
                      Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

                      Коментар


                        #12
                        Здравейте, баща ми имаше фиат 125(една негова много голяма мечта) до колкото си спомням колата беше пушка, но попадна в мангалски ръце и то за безпари... ама както и да е вярно друсането и идва малко в повечко, но все пак колата е стара, а относно дисковите спирачки ... нали няма ABS кво сте ги захапали тия дискове...

                        Fiat Marea Weekend 2.0 20v HLX
                        ex:Opel Kadett 1.3
                        ex:Fiat 125p
                        ex:Москвич 412

                        Коментар


                          #13
                          Plastex какви части имаш за полската гад скайпа ми е c20let4.4
                          полския гад http://feqt.hit.bg/Clipboard.jpg

                          Коментар


                            #14
                            КОЙТО ИМА ЧАСТИ ЗА ТАЯ МАШИНА ФИАТ 125 ДА МИ ПИШЕ НА СКАЙП: cs-t.b !
                            Tursq chasti za FIAT 125

                            Коментар

                            Working...
                            X