Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бас 15''HERZ +усилвател kenwood+кебели+бушон.Снимки!!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Бас 15''HERZ +усилвател kenwood+кебели+бушон.Снимки!!!!

    http://aveshop.co.uk/catalog2/produc...iniusbТова е двд-то не съм му махнал още найлона от дисплея чете и дивХ купено е от Англия,слот за мемори карта,и-под вход,вход за камера......... имного други.Баса е с оригинална кутия не е от тия направи си сам700 леваДвд-то е продадено
    A3 1.9TDI 131к.с помпа-дюза 2002г 6 скорости 5 ВРАТИ вече 160+к.с
    Punto Sporting 1.9JTD 2003
    ex. Fiat Marea TD100 1998

    #2
    продавам си колата и не ми трябват а на другата в Англия си имам
    A3 1.9TDI 131к.с помпа-дюза 2002г 6 скорости 5 ВРАТИ вече 160+к.с
    Punto Sporting 1.9JTD 2003
    ex. Fiat Marea TD100 1998

    Коментар


      #3
      300лева баса Двд-то е продадено
      A3 1.9TDI 131к.с помпа-дюза 2002г 6 скорости 5 ВРАТИ вече 160+к.с
      Punto Sporting 1.9JTD 2003
      ex. Fiat Marea TD100 1998

      Коментар


        #4
        бас 300лева с усилватела,кабелите и бушона
        A3 1.9TDI 131к.с помпа-дюза 2002г 6 скорости 5 ВРАТИ вече 160+к.с
        Punto Sporting 1.9JTD 2003
        ex. Fiat Marea TD100 1998

        Коментар


          #5
          бас 300лева с усилватела,кабелите и бушона
          A3 1.9TDI 131к.с помпа-дюза 2002г 6 скорости 5 ВРАТИ вече 160+к.с
          Punto Sporting 1.9JTD 2003
          ex. Fiat Marea TD100 1998

          Коментар


            #6
            Колега, само DVD-то продаваш ли? Цена? Днеска ми влезе мухата и за това питам..., все още незнам дали го искам ... вътре в мене се води борба Иии.., има ли нормален USB вход? Гледам само някав mini USB (има ли преходник към нормално USB в комплекта)? С падащ панел ли е (от линка видях, че е)? Още нещо се сетих... ако го продаваш отделно даваш ли го с приставката за таблото дет се слага да не стои грозно (ако я имаш де)? Още един, може би тъп въпрос, мога ли да си пускам филмчета и да ги гледам на дисплея (avi формат) и видях че има TV tuner, но предполагам трябва друга антена за да фащам TV? Щом е било на мареята ти значи няма да има проблеми с поставянето и експлоатацията в браво? Ако се сетя още нещо ще допълня
            Fiat Bravo 80 16V

            Коментар


              #7
              Колега имаш ли снимки как стои това в Мареа-та?
              Fiat Croma 1.9 16v Mjet автомат

              Коментар


                #8
                kondov написа:
                Колега, само DVD-то продаваш ли? Цена? Днеска ми влезе мухата и за това питам..., все още незнам дали го искам ... вътре в мене се води борба Иии.., има ли нормален USB вход? Гледам само някав mini USB (има ли преходник към нормално USB в комплекта)? С падащ панел ли е (от линка видях, че е)? Още нещо се сетих... ако го продаваш отделно даваш ли го с приставката за таблото дет се слага да не стои грозно (ако я имаш де)? Още един, може би тъп въпрос, мога ли да си пускам филмчета и да ги гледам на дисплея (avi формат) и видях че има TV tuner, но предполагам трябва друга антена за да фащам TV? Щом е било на мареята ти значи няма да има проблеми с поставянето и експлоатацията в браво? Ако се сетя още нещо ще допълня
                Продавам го разбира се!!! За какво са ми след като ще продавам колата,а на Е класата такива цигании не вървят да слагам.Значи в комплекта има усб само че на другият му край не е Усб а накраиник за Ипод.Приставката ще ти я дам няма проблем имам я и не ми е нужна поне да ти влезе в употреба.Ави формат можеш да гледаш чете всичи формати дори и ДивХ.Тв тунер няма добре че попита видях че съм постнал по-новият модел с тв тунер,само това е разликата м/у двата модела.А и с тв тунер не ти трябва, един колега англичанин има и е с антена като на бакшишите 2 метра дълга и се гелка и му хлътна тавана от нея,а с обикновенна не работи.С падащ панел е и луксозен калъф за негоДвд-то е с найлона на диспеа още не съм го свалилЦена от 400лева устройва ли те?
                A3 1.9TDI 131к.с помпа-дюза 2002г 6 скорости 5 ВРАТИ вече 160+к.с
                Punto Sporting 1.9JTD 2003
                ex. Fiat Marea TD100 1998

                Коментар


                  #9
                  noriaga написа:
                  Колега имаш ли снимки как стои това в Мареа-та?
                  Имам ама са ми на лаптопа.По-късно ще ти кача една
                  A3 1.9TDI 131к.с помпа-дюза 2002г 6 скорости 5 ВРАТИ вече 160+к.с
                  Punto Sporting 1.9JTD 2003
                  ex. Fiat Marea TD100 1998

                  Коментар


                    #10
                    А би ли снимал и баса с усилватела да добия представа за какво става въпрос? И да ми дадеш една сгодна цена за тях на лс и евентуално да ги отнасям.p.s. и аз водя борба от няколко дни дали да се интересувам, че крастата е голяма
                    Lancia Y, 1.2, 60

                    Коментар


                      #11
                      Баса с усилватела 280 лева с кабелите.Провери по магазините за тия пари само усилватела с кабелите не можеш да купиш
                      Прикачени файлове
                      A3 1.9TDI 131к.с помпа-дюза 2002г 6 скорости 5 ВРАТИ вече 160+к.с
                      Punto Sporting 1.9JTD 2003
                      ex. Fiat Marea TD100 1998

                      Коментар


                        #12
                        Колега, заплюх си DVD-то. Пиши ми ЛС с телефон за връзка. Утре (или още тази вечер) ще мина да го видя и ако ми хареса го отнасям.
                        Alfa 159 SW 2.4 Ti
                        Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
                        "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

                        Коментар


                          #13
                          Двд-то е продадено
                          Прикачени файлове
                          A3 1.9TDI 131к.с помпа-дюза 2002г 6 скорости 5 ВРАТИ вече 160+к.с
                          Punto Sporting 1.9JTD 2003
                          ex. Fiat Marea TD100 1998

                          Коментар


                            #14
                            Ето как стои на мареата за колегат който се интересуваше
                            Прикачени файлове
                            A3 1.9TDI 131к.с помпа-дюза 2002г 6 скорости 5 ВРАТИ вече 160+к.с
                            Punto Sporting 1.9JTD 2003
                            ex. Fiat Marea TD100 1998

                            Коментар


                              #15
                              Много ми е, ще ме изгонят от къщи , смятах че ще са около 200лв. без да знам реалните им цени, но всъщност сега проверих и видях за какво става въпрос. Мерси все пак и успех.
                              Lancia Y, 1.2, 60

                              Коментар

                              Working...
                              X