Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам на части Fiat Marea 2.0

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам на части Fiat Marea 2.0

    продавам на части Фиат Мареа 2.0 20V газов инжекцион кожен салон,алуминиеви джанти,климатроник,пълен ел. пакет,дефект в мотора.Телефон 0889260092

    #2
    Re: Продавам на части Fiat Marea 2.0

    gabriel_ написа:
    продавам на части Фиат Мареа 2.0 20V газов инжекцион кожен салон,алуминиеви джанти,климатроник,пълен ел. пакет,дефект в мотора.Телефон 0889260092
    Първи съъммм Снимка и ценичка за джантите и газовия инжекцион?Интересува ме също и филтърната кутия и пластмасовия въздухозаборник които е преди нея( дет се монтира на маската )

    Коментар


      #3
      машинката на клапата на въшния въздух цена ако може
      FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

      Коментар


        #4
        Колегата, ако се откаже от джантите по една или друга причина, АААААААЗЗЗЗЗЗЗЗЗ!!!!

        Коментар


          #5
          Коя година е колата и предната броня с халогени ли е?Цена за машинките за задни ел стъкла и панела за управление от шоферската вреата?Снимка и цена на джантите?КОжения салон цена и снимки, цвят, дефекти?Комби или седан е?
          KIA Cerato 1.5 16V CRDI '05
          Land Rover Discovery 2.5TD '94
          EX: Fiat Marea SW ELX 1.6 16V '99
          EX: Opel Astra F Caravan 1.4 '91
          EX: Fiat Regata 1.7D '84

          Коментар


            #6
            интересува ме на каква цена продаваш вътрешната капачка на резервоара ?ако може и снимка
            Fiat Marea Weekend 1.8 `99 ELX

            http://www.flirt4e.com/test.php?tid=360849411

            Коментар


              #7
              Scorpion_BV написа:
              Коя година е колата и предната броня с халогени ли е?Цена за машинките за задни ел стъкла и панела за управление от шоферската вреата?Снимка и цена на джантите?КОжения салон цена и снимки, цвят, дефекти?Комби или седан е?
              Понеже явно продавача го няма, аз ще разкажа колата е с преебан блок, няма задна броня, предната е с халогени (наличен един), салона е бежов добре запазен, махагон табло, добрия касетофон, волана е зле (мулти), щора няма, джанти тоже :D , корите на вратите са си от класа, няма задна чистачка, ключалката и патрона на задната врата (багажника) нихт арбайтен... има прилични дискове пораждясали, ама нямат ръбове, дръжките на вратите са тръгнали.... ми това е толкова съм гледал...Лек ден.

              Коментар


                #8
                Цена за фаровете и някаква снимка тяхна или на колата поне....

                Коментар


                  #9
                  Само да уточня ,колегата е много точен , прати ни точно това ,което търсеше един приятел :D
                  Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

                  Коментар

                  Working...
                  X