Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ОПЕЛ ОМЕГА - ПРОДАДЕНА!!!

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ОПЕЛ ОМЕГА - ПРОДАДЕНА!!!

    Марка:ОПЕЛМодел:ОМЕГА В комбиДвигател:2.0 16В 136к.с еко-текДата на производство:1997г.Пробег:178 000кмЦвят:златист или нещо таковаЕкстри:Климатроник,ел.стъкла,ел.огледала,цен трално от ключа,борд компютър,АБС,хидавлика, 2 AIR BAG-а,ел.седалки,АЛАРМА и другиЗабележки: нямаСнимки:даЦена:5700лв. За контакти:0888 635291
    FIAT TIPO 1.4ie

    #2
    колега май си объркал форума

    Коментар


      #3
      май МНООООООООГО си объркал форума

      Коментар


        #4
        И защо си мислите че е объркал форума дали продава Опел или мобилен телефон не е ли едно и също,по правилата на форума не знам да пише че може да се публикуват обяви само на Фияти.
        FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

        Коментар


          #5
          dani389 написа:
          И защо си мислите че е объркал форума дали продава Опел или мобилен телефон не е ли едно и също,по правилата на форума не знам да пише че може да се публикуват обяви само на Фияти.
          Нали сме фиатаджии, трябва да мразим опелите и да ги засичаме по сфетофарите, и да им казваме, че са объркали форума като си пускат обява .... и ние сме едни КОЛЕГИ ...

          Коментар


            #6
            Как решихте че съм Опелджийя??? Като продавам и поне 5-6 Фиата? :D
            FIAT TIPO 1.4ie

            Коментар


              #7
              Опелджия, Фиатаджия - я оставете човека да си продава колата , и стига с тези детинщини!
              Fiat Grande Punto

              Коментар


                #8
                ПРОДАДЕНА!
                FIAT TIPO 1.4ie

                Коментар

                Working...
                X