Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за алтренативно решение на плочка

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос за алтренативно решение на плочка

    решил съм да си пробия филтъра и да набутам там 2 тръби,за да махна гадната плочка,че по ненoрмална плочка от тая на типо карбуратор май няма,с един щуцер (незнам дали така се казва) на 2 клапи,като първо газта минава през първата клапа после към втора,и не върви колкото и да се отвивата въпроса е дали ще стане така

    #2
    Re: Въпрос за алтренативно решение на плочка

    pugsy написа:
    решил съм да си пробия филтъра и да набутам там 2 тръби,за да махна гадната плочка,чче по ненирмална плочка от тая на типо карбуратор май няма,с един щуцер (незнам дали така се казва) на 2 клапи,като първо газта минава през първата клапа после към втора,и не върви колкото и да се отвивата въпроса е дали ще стане така
    на уно 1,0 FIRE става перфектно разликата е само че то е с еднокамерен карбуратор но затова пък е и с една тръба на двукамерния слагаш две тръби и мисля че няма да имаш никви ядове
    TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
    UNO 1.0 FIRE

    Коментар


      #3
      По-добре като си решил вземи си дупчи карба ако има къде...Иначе уплътни добре маркучите, а и май в работата не сме с такива плочки...
      Газови уредби , монтаж , диагностика , ремонти на бензинови двигатели , ауспуси...
      София , Горубляне ,ул. Самоковско Шосе 1 (срещу ОМВ на автоборсите) 978-20-82 973-67-24 0877-27-20-21

      Коментар


        #4
        няма къде да го дупча карба от 3 страни има бензин а 4-тата е с канали вътре и някакво платно,мисля за смукача беше,иначе за типо само такива плочки имас колко Ф да е тръбата

        Коментар


          #5
          Абе с тия газови уредби е мани-мани
          ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

          Коментар


            #6
            ама е по добре със 20 лв да мина 200км от колкото с пак с тея пари 100кмнякакво Ф някой може ли да ми каже,че само тов аме спира да не сложа по малка тръбичка.

            Коментар


              #7
              някъде фи 10 - 12 мм ти трябва, но без да ми се обиждаш мисля , че няма да направиш нищо , а само ще си съсипеш кутията - дупченето си е наука :D
              Газови уредби , монтаж , диагностика , ремонти на бензинови двигатели , ауспуси...
              София , Горубляне ,ул. Самоковско Шосе 1 (срещу ОМВ на автоборсите) 978-20-82 973-67-24 0877-27-20-21

              Коментар


                #8
                А защо не си вземеш друга плочка - с два щуцера и тройник - общо към 15 лева?
                Fiat Tipo 1,6 ie; '93; engine 159А3048; clima.

                Коментар


                  #9
                  The_Machine написа:
                  някъде фи 10 - 12 мм ти трябва, но без да ми се обиждаш мисля , че няма да направиш нищо , а само ще си съсипеш кутията - дупченето си е наука :D
                  дупча навсчкъде където е чисто :D споко правил съм го и друг път но исках да съм сигурен за Ф-то,че един път сложихме 8 и нестана а после 16 и тръгна.Та мисълта ми беше горе долу дали ще стане с по малко от 16иначе съм израснал с бормашини,флексове,стругове,фрези и т.н. та мисля че ще се справя с 2 дупки

                  Коментар

                  Working...
                  X