Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам ФИАТ БРАВА 1998г/ БАРТЕР

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам ФИАТ БРАВА 1998г/ БАРТЕР

    Продавам си фиатката БРАВА 1.6 16В 103 кс 153000км тъмно син АГУ ЛОВАТО . КЛИМАТРОНИК, има си всичко без кожа.Много добра.ГО за2008. Зимни гуми. Цена 5400лв. Може бартер за АЛФА 156 или ВОЛВО SV 40 . ИЛИ НЕЩО ПОДОБНО.тел 0878232434 и 0878505929.
    Прикачени файлове

    #2
    Само съвет, не искай за бартер Волво
    http://www.pljuvalnik.com
    Форумът за политически дискусии и теми. Изкажи свойто недоволство.

    Фиат Брава 1.6 16 клапана 1998

    Коментар


      #3
      thedon написа:
      Само съвет, не искай за бартер Волво
      Още едно прецизно направо професионално мнение (както на повечето хора във форума де ) Обоснови се защо да не взима Волво! След като го е написал значи има интерес към тези коли! Ето поради такива коментари всеки си говори каквото иска и много хора казват " А ве италянски автомобил"
      >>> PUNTO POWER - HGT<<<

      Коментар


        #4
        zarcov написа:
        thedon написа:
        Само съвет, не искай за бартер Волво
        Още едно прецизно направо професионално мнение (както на повечето хора във форума де ) Обоснови се защо да не взима Волво! След като го е написал значи има интерес към тези коли! Ето поради такива коментари всеки си говори каквото иска и много хора казват " А ве италянски автомобил"
        Щотот ще му резнат главата с доплащането, и защото са бая скъпи частите пък по- новите не могат да се похвалят с оная слава

        Коментар


          #5
          Не се мотивирах защото ме мързеше да пиша. Волвото е скапан автомобил, от съвсем друга гледна точка. Не говоря като качество, а като подръжка. Първо има много междинки на Волво. Имаше няколко прехвърляния на собствеността на марката. Първо е купи Рено, после е продадоха на Форд. Част от моделите вече не можеи да намериш резервни части, просто не се правят, други са с двигатели на Рено В40 например. Мога да ти изтъкна хиляди причини да не си пожелаваш никога да имаш Волво. Просто бягай далече от тази марка, не става за България, а и ти не си баровец. Навсякъде ще те шибат здраво. Няма части в България, не могат да се приспособята, ше ти дам пример ключ за фаровете на Волво В40 с поръчка, защото няма никъде, обиколил съм цяла България да търся струва 250 лева. Една шибана пластмасова кутия с две метални пластинки. Всичко друго си взимай но не Волво. Защо не си вземеш едно Стило?
          http://www.pljuvalnik.com
          Форумът за политически дискусии и теми. Изкажи свойто недоволство.

          Фиат Брава 1.6 16 клапана 1998

          Коментар


            #6
            Продавам ФИАТ БРАВА 1998г/ БАРТЕР

            Мерси на колегата за обясненията за ВОЛВОТО. Тези коли съм си ги избрал само на външен вид. Не съм се качвал дори в тях.Бих заменил БРАВАТА за кола от тоя клас.Нещо по голямо от БРАВАТА.Иначе колата си мие ОК.

            Коментар


              #7
              За фиата

              Извинявам се за OFF TOPIC - Виждам, че в този форум има много фанатици(нормално е все пак сме във ФИАТ форум), но колеги, нека не забравяме, че все пак ФИАТ не е най перфекната кола(дори не много перфектна) и според мен трози форум трябва да решава проблемите на собствениците на ФИАТ, а не да злослови срешу друите марки. Колега fordopk волвото е един много прекрасен автомобил, така, че ако някой ти предложи бартер говори с него :D :D :D

              Коментар


                #8
                Re: За фиата

                Мирослав написа:
                Извинявам се за OFF TOPIC - Виждам, че в този форум има много фанатици(нормално е все пак сме във ФИАТ форум), но колеги, нека не забравяме, че все пак ФИАТ не е най перфекната кола(дори не много перфектна) и според мен трози форум трябва да решава проблемите на собствениците на ФИАТ, а не да злослови срешу друите марки. Колега fordopk волвото е един много прекрасен автомобил, така, че ако някой ти предложи бартер говори с него :D :D :D
                Кое му е прекрасното, карал ли си някога Волво изобщо през живота си? Имал ли си Волво!? А дали си го поддържал? А защо приятелю скъпи Волво фалира?
                http://www.pljuvalnik.com
                Форумът за политически дискусии и теми. Изкажи свойто недоволство.

                Фиат Брава 1.6 16 клапана 1998

                Коментар


                  #9
                  Re: За фиата

                  thedon написа:
                  Мирослав написа:
                  Извинявам се за OFF TOPIC - Виждам, че в този форум има много фанатици(нормално е все пак сме във ФИАТ форум), но колеги, нека не забравяме, че все пак ФИАТ не е най перфекната кола(дори не много перфектна) и според мен трози форум трябва да решава проблемите на собствениците на ФИАТ, а не да злослови срешу друите марки. Колега fordopk волвото е един много прекрасен автомобил, така, че ако някой ти предложи бартер говори с него :D :D :D
                  Кое му е прекрасното, карал ли си някога Волво изобщо през живота си? Имал ли си Волво!? А дали си го поддържал? А защо приятелю скъпи Волво фалира?
                  Баща ми 4 години караше волво 460 95год, после ми го подари и аз го карах още 1 год. За 5 години сме сменили 2 биалетки, 2 тампона, съединител и накладки.
                  Fiat Bravo 99г.(Goodbye) ,Citroen Xsara VTS 99г., Mercedes C 220 CDI 2000г.

                  Коментар


                    #10
                    Re: За фиата

                    westdogg написа:
                    thedon написа:
                    Мирослав написа:
                    Извинявам се за OFF TOPIC - Виждам, че в този форум има много фанатици(нормално е все пак сме във ФИАТ форум), но колеги, нека не забравяме, че все пак ФИАТ не е най перфекната кола(дори не много перфектна) и според мен трози форум трябва да решава проблемите на собствениците на ФИАТ, а не да злослови срешу друите марки. Колега fordopk волвото е един много прекрасен автомобил, така, че ако някой ти предложи бартер говори с него :D :D :D
                    Кое му е прекрасното, карал ли си някога Волво изобщо през живота си? Имал ли си Волво!? А дали си го поддържал? А защо приятелю скъпи Волво фалира?
                    Баща ми 4 години караше волво 460 95год, после ми го подари и аз го карах още 1 год. За 5 години сме сменили 2 биалетки, 2 тампона, съединител и накладки.
                    И защо го продади? Защото за това Волво да се убиеш по моргите не можеш да намериш части. А на Волвото са специфични, пригаждане няма. Аз лично до миналата година карах В40 и е не бях доволен. Не удобна позиция на каране, трудно се паркирва, скъпи части, откраднаха ми едно малко никакво си скапанко тасче, на лятите джанти дето прикрива болтовете 100 лева във Форд. Ангренаже ремък с ролка в скапан сервиз 350 лева, за да го смениш трябва да разглобиш половината кола. Волвото не е за България, първо няма никакви части за него, всичко с поръчка или обикаляш моргите, но модел с модел не си пасва. Полсе идват на луди пари. Гумите ако щеш на Волвото са шибан размер и цената им е скъпа. Просто тази кола е скъпа за България. Ти си извадил огромен късмет, че си паднал на читово. Нече мойто се разваляше, ама влезна лиии, направо ме гилотинираха от кръста нагоре.
                    http://www.pljuvalnik.com
                    Форумът за политически дискусии и теми. Изкажи свойто недоволство.

                    Фиат Брава 1.6 16 клапана 1998

                    Коментар


                      #11
                      Да частите по купето определено са скъпи. При 1 лек удар му счупих стъклото на фара и ми взеха 130 лв само за стъклото, това преди 3 години
                      Fiat Bravo 99г.(Goodbye) ,Citroen Xsara VTS 99г., Mercedes C 220 CDI 2000г.

                      Коментар


                        #12
                        Re: Продавам ФИАТ БРАВА 1998г/ БАРТЕР

                        fordopk написа:
                        Продавам си фиатката БРАВА 1.6 16В 103 кс 153000км тъмно син АГУ ЛОВАТО . КЛИМАТРОНИК, има си всичко без кожа.Много добра.ГО за2008. Зимни гуми. Цена 5400лв. Може бартер за АЛФА 156 или ВОЛВО SV 40 . ИЛИ НЕЩО ПОДОБНО.тел 0878232434 и 0878505929.

                        Коментар

                        Working...
                        X