Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Защо ми премахнахте темата?

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Защо ми премахнахте темата?

    Може ли да попитам модераторите защо ми беше премахната темата "http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=22938" нещо лошо ли написах или линка не трябваше да го пиша? Аз го написах с най-добри човства за марката защото се възхитих от творениети им.
    FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
    Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

    #2
    Ами нема свобода на словото тука... Аман от тирани...
    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
    Нека Силата на бъде с Нас...

    Коментар


      #3
      kiro_of_the_day написа:
      Ами нема свобода на словото тука... Аман от тирани...
      Предлагам стачка срещу администрацията и модераторския екип 1 ден пости (ден без мнения) СТАЧКА! СТАЧКА! СТАЧКА! Yellow_Flash_Colorz_PDT_06

      Коментар


        #4
        Re: Защо ми премахнахте темата?

        NikMar написа:
        Може ли да попитам модераторите защо ми беше премахната темата "http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=22938" нещо лошо ли написах или линка не трябваше да го пиша? Аз го написах с най-добри човства за марката защото се възхитих от творениети им.
        Заради съществуването на друга такава тема. Ако искаш ще бъде слята с другата. Никакви зли сили няма намесени тук, нищо не си направил.
        Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
        Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

        Коментар


          #5
          wwweb написа:
          kiro_of_the_day написа:
          Ами нема свобода на словото тука... Аман от тирани...
          Предлагам стачка срещу администрацията и модераторския екип 1 ден пости (ден без мнения) СТАЧКА! СТАЧКА! СТАЧКА! Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
          Дайте да водим преговори и стачката да е само половин ден, че кво ще правим цял ден без работа Аз ако днес не изтрия поне 5 теми защо изобщо да си пускам компютъра

          Коментар


            #6
            ilkor написа:
            Дайте да водим преговори и стачката да е само половин ден, че кво ще правим цял ден без работа Аз ако днес не изтрия поне 5 теми защо изобщо да си пускам компютъра
            Хахахахаха ...Ние от протестния комитет водим преговори само на порция картофки със сирене, кебапчета и бира ... по възможност за сметка на администрацията и модераторите П.С. NikMar и с тая тема не си уцелил раздела бе братче. Егати безпочвената стачка водим и ние

            Коментар


              #7
              Ужас, това е терор, ТЯН-АН-МЪН... ДОЛУ ТИРАНИТЕ, утре няма да пия бира в знак на протест...Лет-ид би....СЕДЕСЕ... СЕДЕСЕ... МЕНСТУРАЦИЯ, МЕНСТУРАЦИЯ.... чакай бе, що не викаш ДЕМОКРАЦИЯ, А МЕНСТУРАЦИЯ... карай бе, важното е КРЪВ ДА СЕ ЛЕЕ, ДОЛУ ТИРАНИТЕ!!!!
              SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

              Коментар


                #8
                Темата е вече в правилния раздел, а и колегата мисля че разбра защо е премахната темата му за новите двигатели на Фиат.Обсъждането им може да продължи тук http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=22498

                Коментар

                Working...
                X