Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Някои минавал ли е през ПРЕДЕЛА тея дни?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Някои минавал ли е през ПРЕДЕЛА тея дни?

    Колеги какво е дережето по тоя път? маршрута ми е пловдив сандански, като си мисля да мина през Велинград Банско Разлог Симитли и надолу. Или да избера по дългия път през Боровец и дупница и от там надолу. Чух че предела бил в ремонт??? и движението не било за предпочитане от там?
    Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
    Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
    Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

    #2
    Бих ти препоръчал по-пряк път и по-красив мен ако питаш. Зависи дали те плаши малко снежец на тук на там, може и лед през ноща.Пловдив - Пазарджик - Белово - Юндола - Якоруда - Елешница - Места - Гоце Делчев (може да се видим) - месността Попови ливади - Сандански.Миналата седмица бях до Септември, през ноща по този път. Сняг имаше по пътя само след Юндола посока Белово, бях с комби дизел ако това има значение, няколко пъти се подхлъзна леко, но като си караш нормално лесно се стабилизира. Приказка е през ноща по снега да знаете.Сега се връщам от планината (Гоце Делчев - Попови ливади), супер разходка си направих, та и Бравата я пораздвижих. Пътя е чист почти навсякъде, преди малко като слизах беше почнало да замръзва където е имало малко водичка през деня. :D Леле сега видях, че темата е стара, но маршрута си заслужава. Ти от къде мина? Винаги ми е харесвало да карам през зимата, дали защото изкарах книжка в най-големият сняг или защото съм роден през зимата не знам, но страшно ми харесва :D Поздрави, Илко
    Fiat Punto ELX 1.9 JTD 80 к.с.
    Fiat Brava SX 1.4 12V - много хубава кола беше

    Коментар

    Working...
    X