Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Стоманени джанти 14 цола 4Х98 + зимни гуми

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Стоманени джанти 14 цола 4Х98 + зимни гуми

    Ситуацията е следната, скоро се сдобих с Капа, пък тя е с 15 цолови алуминиеви джанти с по 5 отвора, та продавам стоманени джанти 14 цола 4Х98 /от бившата ми Алфа 146/ - джантите са идеално прави. Продам също и 2 зимни гуми Lassa Snoways II 175/70/14 - на един сезон /3000 км./ ДОТ 2006г. щото за съжаление и те вече не стават за новата ми кола, както и джантите де И така: Джантите - 100 лв. Гумите 100 лв. 0885507477 - Влади или ЛССнимки утре
    Lancia Kappa 2.4 JTD 99`
    Uno 75 1.5i.e.8V 88`

    #2
    снимките... Както се вижда цветните ленти са още на гумите,а джантите са с етикетите Алфа Ромео, но не стават за Ланчата ми, Навит съм и за бартер за 15 цолови стоманени 5Х108 и гуми
    Прикачени файлове
    Lancia Kappa 2.4 JTD 99`
    Uno 75 1.5i.e.8V 88`

    Коментар


      #3
      ...и още...
      Прикачени файлове
      Lancia Kappa 2.4 JTD 99`
      Uno 75 1.5i.e.8V 88`

      Коментар


        #4
        Ебаси отвратителната държава в която живеем, току що ми се обади колега, от София, по причина че тази сутрин като отишъл до браво-то си го намрил на земята /без гуми и джанти/ . Съжалявам че не мога да помогна на колегата, на него му трябваха спешно гуми и джанти, а аз съм от Белене - необходимо уточнение за бъдещите кандидат купувачи.Още веднъж съжалявам за колегата, на тия копелета трябва да им се счупят ръцете...
        Lancia Kappa 2.4 JTD 99`
        Uno 75 1.5i.e.8V 88`

        Коментар


          #5
          Може и бартер за 5Х108
          Lancia Kappa 2.4 JTD 99`
          Uno 75 1.5i.e.8V 88`

          Коментар


            #6
            Аз съм от Русе. Джантите как да ги купя? То друг купувач на стоманени джанти на прага на лятото няма да намериш. Кажи ми ако обичаш, 5 и половина J ли са? Ако по някаква дяволска причина имаш идване на Русе давам ти парите -> даваш ми джантите. 100 лв. малко е за пазарлък ама... айде като казваш, че са прави съм съгласен на цената.
            TD_100, че е кръгло число.

            Коментар


              #7
              Човек що не влизаш в този форум? Аз мислех, че си продал джантите вече, а сега гледам в алфа форума ги предлагаш. От кога ти казах давам парите, пращай ги с наложен платеж - ти... нищо. Ама вече са 80лв както видях в алфа-форума.
              TD_100, че е кръгло число.

              Коментар


                #8
                Обади ми се на телефона!
                Lancia Kappa 2.4 JTD 99`
                Uno 75 1.5i.e.8V 88`

                Коментар

                Working...
                X