Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пловдивчанин натресе Ферарито си в дърво и загина на място

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Пловдивчанин натресе Ферарито си в дърво и загина на място

    Пловдивчанин натресе Ферарито си в дърво и загина на мястоПри инцидента са пострадали още двама души. Снимка: БГНЕС Мъж загина при катастрофа тази нощ на ул. "Стефан Стамболов" в Пловдив, съобщи ОДП. Лек автомобил "Ферари", управляван от И.С. /30 г./ от Пловдив, се блъснал в крайпътно дърво. Водачът е починал на място, а возилият се в автомобила С.Н. /31 г./ от с. Черна гора е в болница, без опасност за живота. При инцидента е пострадал и пешеходецът Г.Л. /21 г./, който в този момент е бил на тротоара. По първоначални данни причините за злополуката са движение на автомобила с несъобразена скорост и вероятна употреба на алкохол от страна на водача, уточниха от ОДП.

    #2
    http://www.bulforum.com/index.php?sh...c=12877&st=840
    RIP Bravo 100 16V
    Audi A4 2.5 TDI

    Коментар


      #3
      Ами като гледам пораженията по колата, ясно е, че освен пияни са били и без колани. Ей такива идиоти трепят хората по тротоарите. Дано човека дето е пострадал да не е много тежко - за двете лайна в колата не ми е жал - да мрат!
      Fiat Ritmo 105TC
      1600cc 105к.с.

      Коментар


        #4
        johnfound написа:
        Ами като гледам пораженията по колата, ясно е, че освен пияни са били и без колани. Ей такива идиоти трепят хората по тротоарите. Дано човека дето е пострадал да не е много тежко - за двете лайна в колата не ми е жал - да мрат!
        Рзбирам гнева ти, колега, но все пак на някой от нас може да е бил познат! За мъртвите нали знаеш... Лека му пръст!А вчера в 17 ч. ония идиот с Алфата на пейките в паркчето между двете платна на улицата след училище "Елин Пелин" - на паветата след глухата линия, някой видя ли го? Как се беше качил там - не знам! Беше Алфа 164 ако не се лъжа! Ама то бива Алфа, ама тва не е самолет, да си летиш по парковете и градинките! Ще ми е интересно да узная малко повече по случая!
        Fiat Tipo 1,6 ie; '93; engine 159А3048; clima.

        Коментар


          #5
          Почивай в Мир Ванка ! Много свястно момче , не може да се каже лоша дума за него но това е съдбата ! На всеки може да се случи за това коментарите са излишни johnfound
          Fiat Marea / 1.9 TD 100 / Weekend
          Škoda Fabia / 1.9 TDI /

          Коментар


            #6
            Някой да постне снимката, не ми я показва от дадения линк.

            Коментар


              #7
              Ето две от снимките.
              Прикачени файлове
              Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
              Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

              Коментар


                #8
                отговор

                Човекът с ферарито е шефа на авто сервиз Формула.
                ex. punto elx 1.2i
                Lancia Libra 1.6

                Коментар


                  #9
                  Аз разбрах че не е било негово жалко за живота му а и за красивия автомобил.
                  Обичам си работата.

                  Коментар

                  Working...
                  X